Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2.0-TSİ

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkeze slm. sorunum şu. aracımı (1.4 tsi) sabahları çalıştırdığımda devir saati 1.5 de çalışıyo 3-5 saniye sonra normal rölantiye iniyo. 0-1 arasına. bu bi sorunmudur yoksa sizin araclarda da oluyomu. yardım ederseniz sevinirim.

benim aracımda ilk çalışmada yüksek devirde çalışıyor sonra normale dönüyor bir problem olduğunu zannetmiyorum.

Hava soguksa eger benim aracım 1000 devirde çalışıyo motor ısınınca normale dönüyor ama 1,5 biraz yüksek gibi geldi bana

motor belli bi ısıya gelene kadar yüksek dewirde kalması gayet normal. sorun yok

öyle yüksek rölantide çalışıp normale dönmesinde yaptığı iş bildiğim kadarıyla yağlama yapıyor belli bir yerleri yüksek basınçla yağlıyor ve dikkat ederseniz her çalışma seferinde olmuyor hızlı kullanıp stop ettiğinizde sabaha aşırı yüksek rölanti olup kendini bi güzel yağlıyor...bence çok normal...

çok teşekküler arkadaşlar bilgileriniz için.

öyle yüksek rölantide çalışıp normale dönmesinde yaptığı iş bildiğim kadarıyla yağlama yapıyor belli bir yerleri yüksek basınçla yağlıyor ve dikkat ederseniz her çalışma seferinde olmuyor hızlı kullanıp stop ettiğinizde sabaha aşırı yüksek rölanti olup kendini bi güzel yağlıyor...bence çok normal...
aynen öyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt