Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yardım Lütfen

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında Seat_le10 tarafından paylaşıldı.

1. Seat_le10

Seat_le10 SCW Üyesi

13
    8
    3
    Arkadaşlar merhaba..
    Size sorum direksiyondan USB deki mp3 dosyasını değiştirebiliyor muyuz. Yardımlarınız için teşekkürler. IMG_4743.JPG IMG_4743.JPG

2. aykstc

aykstc SCW Üyesi

1.103
    629
    113
    Evet arkadaşlar bilenler bir el atsın lütfen

Bunu beğendi. Seat_le10 bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Servise bi sor istersen kardeşim

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Seat_le10

Seat_le10 SCW Üyesi

13
    8
    3
    Teşekkür ederim kardeşim. Eğer bir bilen çıkmaz ise servise uğrayacağım. Hayırlı günler.

5. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Benim bildğim kadarıyla değişiyor olması lazım ama bilen biri muhakkak çıkar yardımcı olur tam emin deilim :s

6. Erkki

Erkki
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

325
    574
    93
    merhaba,

direksiyon üzerinde sağ tarafta bulunan yön tuşlarından ses bölümünde geldiğinizde şarkı değiştirmenin haricinde klasör değişimi yapmıyor diye hatırlıyorum eve gidince bende bi kurcalayayım.

7. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    tek ok işareti ileri geri gitmiyormu mesela ben mp3 cd hazırlarken dosyalar halınde yuklerim.cordobamda cd dinlerken dosya atlatmada cift oklu olanı basıyorum+tek okla da şarkıları ilerletiyorum.bence tuşlarla bi oynayın bakalım.bazı araclarda şunu duydum direksıyon düğmeleri deaktif yapabiliyor.benım hız sabitleyici kolumda on off var.geçen off konumdayken eyvah hız sabitleyici kolum bozuldu dıye ödüm koptu :D bence direksiyonu inceleyin ya da kullanım kitapcığını okuyun.

8. Seat_le10

Seat_le10 SCW Üyesi

13
    8
    3
    kitapçığı inceledim fakat bir şey bulamadım. Neyse servise uğrarım bir ara daha sonra paylaşırım sonucu

Sayfayı Paylaş