Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım Lazım Galiba

ewet sadece cd yi çalıştırmıyor hatta onuda kafasına göre okuyor

Benim bahsettiğim adamın izmittede körfezdede dükkanı var... Ama kendisi körfezde duruyor... Tuningci değil... Dediğim gibi eğer cd sürücü mekanizması aynı ise biz bile yaparız onu :) Açıp görmemiz lazım... İşte burda tek sıkıntımız şu... Teybi yerinden sökmek için gerekli olan aparatlar yok ben kendiminkini tamir ederken bi elektronikçiden rica ettim öyle söktürdüm gerekirse seninkinide aynı şekilde açar bakarız... Eğer cd sürücüler aynı ise sökeriz cd sürücüleri götürürüz o dediğim adama gözlerini değiştirtiriz... Yani biraz kara cahil hesabı olcak ama benim sorunum çözüldü şu anda sıkıntısız çalışıyor... Ve bedavaya :)

benim cd sürücüsü takılı değil zaten böyle göstericek birini buldum mu rahatlıkla çıksın diye taktırmadım yerine hemen söküp götürüyorum :D konsola takıyorum ama tam oturtmuyorum :D neyse artık bir çare buluruz tarık olur inş.

benim cd sürücüsü takılı değil zaten böyle göstericek birini buldum mu rahatlıkla çıksın diye taktırmadım yerine hemen söküp götürüyorum :D konsola takıyorum ama tam oturtmuyorum :D neyse artık bir çare buluruz tarık olur inş.

Ohoo o zmn 10 dkkalık işimiz var dostum dediğim gibi... Sen çarşambayıda boşver sen beni ara körfeze gelebileceğin bi saatte ben her türlü uyarım sana... Ama çarşamba cumartesi daha uzun boş vaktim var... Telimi yaz... 0506 302 31 17

tamam Tarık cumartesi daha uygun olur cumartesi bende sabahtan akşama kadar boşum bu hafta onun için uğrarım sana olmazsa...

istanbula geliyorsanız maltepede ender elektronik var. bu adamların yapamayacağı çözemeyeceği iş yoktur. bir tane blapunkt vardı yanmış teyp aşşa yukarıı onların tabirine göre yuzde 60ı gitmiş teybın adamlar o teybi adam edip çalıştırdılar ve hiçbir sıkıntıda yaşamadım. bu şekilde 3 tep yapıld tamir oldu. bizim tırlarda kullandığımız teypler kaset çalarlı allaha şukur şöförlerimizinde elleri rahat durmuyor kurcalayıp duruyorlar ondan sonra abi teyp çalışmıyor. man tır servisinde aynı teybe 1000tl demişlerdi ben 120 tl ye komple tamir ettirdim. yolunuz duşerse muhakkak bi uğrayıp gösterin derim.

işin açıkcası çıkma bi klima göstergesi ve double ekran en mantıklısı ayrıca internetten de 50 -60 liraya çerçevesini bulabilirsin:)

işin açıkcası çıkma bi klima göstergesi ve double ekran en mantıklısı ayrıca internetten de 50 -60 liraya çerçevesini bulabilirsin:)

arabanın modelıne baktın mı can acaba mk2 toledoda nasıl 50-60 lıraya netten cerceve alıyorsun,kı zaten cerceve ıle bıtmıyor extradan orda konsolun ıskelet gıbı ayrı b parcası da var Double dınn takmak ıcn

cıkma klıma ekranını ıkı yıldır takıp edıyorum ama yok yok yok nasıl bulacaz benımle aynı durumda ekranı bıle adamlar ıkncı elde 350-400 tl gıbı rakamlara satıyor sıfırı servıste 1,000 kusur tl

Geri
Üst Alt