Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım Edin Arkadaşlar :(

bu araca bende takas teklif ettim ama ilgilenmediler bile anlamadığım şey herkesin neden vaz geçtiği belli başlı yapılan şeyler var diye

Aracin ustundekiler aracin tam tersine degerini artturir ama bilmedigimiz baska birsey var heralde benim bildigim rollerde devamli boy gosteren bi arac ama baska ne var bnde merak ettim

valla araba çok hoş görünüyor. bence çok güzel. eğer almaya niyetin varsa sok servise a dan z ye baktır. ondan sonra karar ver. roll lerde boy göstermesi sürekli gazlanması falan çok önemli değil. bu arabanın yapılış amacı bu zaten. sakin kullanacak olsa normal ibiza alır. dediğim gibi bence arabayı kendin servise götür neyi var neyi yok kendin öğren. kafanda soru işareti kalmasın alsanda almasanda...

valla araba çok hoş görünüyor. bence çok güzel. eğer almaya niyetin varsa sok servise a dan z ye baktır. ondan sonra karar ver. roll lerde boy göstermesi sürekli gazlanması falan çok önemli değil. bu arabanın yapılış amacı bu zaten. sakin kullanacak olsa normal ibiza alır. dediğim gibi bence arabayı kendin servise götür neyi var neyi yok kendin öğren. kafanda soru işareti kalmasın alsanda almasanda...

ah keşke öyle yapabilsem ama ben ankaradayım araç istanbulda oraya gelmesi sorun değil geliyim ama dedikleri gibi boya falan cıkarsa araçta bi sorun cıkarsa boşuna gelmiş olurum :( :)

vallaha bu parayı ve yakıt değerini göze aldıysan git jeep al kardeşim:) yazılım mazılım, 1.4 araba nasıl en az 500 yakar..biz tüplü ve öfkeli olduğumuz için çok mu geride kaldık..

pardon ya..ilana bidaha baktımda araba 230 beygirmiş:D

Geri
Üst Alt