Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yardım arkadaslar

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    kısmetse yarın arabnın sıparısını verıcem 2012 leon fr zenonlu olarak yarın kapora verıcem araba bır hafta on gune gelıcekmıs arkadslar geldıgı zamn neler yapmam gerekıyor bırde kaporayı verdıkten sonra arac geldıgınde fıyatta fark varsa arabanın fıyatında degısme olurmu gorustugum satıs danısmanı fıyatta bı degısıklık olsada sız kapora verdıgınız ıcın sızın aracınıza yansıltılmaz dedı ben gende sızlerınde goruslerını alayım dedım nede olsa ısın pırı sızlersınız :D

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    kaporada wersen benim bildiğim kadarıyla araç geldiği zamanki fiyat geçerli oluyor. yinede bilen arkadaşlar yardımcı olur

3. yasarmars

yasarmars SCW Üyesi

178
    52
    28
    ben leonu almadan önce wv jetta alacaktım. 6 ay gün verdiler.. 1000 lira kapora ile adımızı kayıt ediyorlar.araç geldiğinde fiyat durumu ne ise onu alıyorlar.. ama senin zaman aralığın kısa,fark olmaz diye düşünüyorum.. aracında şimdiden hayırlı olsun.. güle güle bin kardeş..

4. emustafa10

emustafa10 SCW Üyesi

108
    29
    28
    1 hafta 10 güne gelecekse sizin aracın şase nosu bile bellidir. Fiyatlarda çoktan belli olmuştur size herhangi bir fiyat farkı çıkartmazlar

ancak vw deki gibi 6 ay bekleyecek olsanız bu geçerli olmazdı

Şimdiden hayırlı olsun

5. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    hayırlı olsun doğru karar güle güle binmek nasip olur inşallah

6. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    bence yetkili servisin insiyatifine kalmış. eğer kaporayla aracın teslim edileceği gün arasındaki zaman uzun ise fiyat değişkenlik gösterebilir.

Şimdiden hayırlı olsun..

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hayırlı olsun bazı bayiler kendi özel durumlarına göre fiyat farklarını yansıtmıyorlar zaten sözleşme yapacksınzdır orda fiyat farkı olmayacağını özellikle belirtilmesini isteyin,,,

8. BYSCRATCH

BYSCRATCH SCW Üyesi

140
    42
    28
    Burak sunrooflu niye sipariş ettirmedin ?

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Hayırlı olsun...

Sayfayı Paylaş