Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yardım arkadaslar aracımı calıstıramıyoruz.!!!

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında hellchaosdead tarafından paylaşıldı.

1. hellchaosdead

hellchaosdead SCW Üyesi

85
    7
    8
    arkadaslar hatırlarsınız kurban bayramında uk 8261 plakalı sıyah leonumu kuzenım carmıstı..aracın kaportası fln her seyı tamam..su an airbag cıde..tum arza kodları aır bagları fln ttamır edıldı..yanlız arac kontak acılıyor mars motoru basıyıor araba calısmıyor..vw. acıl gezıcı ekıpte bı abıme sormustum aırbag funyesınden yapar demıstı hepsı deıstı kemerlere kadar yanlız hala calıstıramıyoruz..kafayı ye3mek uzereyım yardım edın...:(:(:(::(

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ateşleme ile ilgili bir şey olmasın?

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    yakit gelmiyor olabilir

Bunu beğendi. YEKTA bunu beğendi.
  4. hellchaosdead

hellchaosdead SCW Üyesi

85
    7
    8
    valla anlayamadım arkadaslar..mal gıbı oldum ılk defa bole bıseyle karsılasıyorum...nerden yada neden yapabılecegı hakkında fıkırlerınıze ıhtıyacım var..

5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    bencede büyük bir ihtimalle yakıt gelmiyordur

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    anahtarda çip yerinden oyanmış olabilir mi? leonda hiç başıma gelmedi ama belli mi olur?

Bunu beğendi. mtahakorkmaz bunu beğendi.
  7. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    aynen cipde oynama olabilir veya motor aksamını bi gözden geçirin marş dinamosu yakıt pompası enjektör bir ton neden olabilir arasından bulmak lazım servisde bilgisayara bağlattınızmı hiç?

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Vag.com a ya da diagnostik e bağladınız mı ? Arıza kodu görünüyor mu ?

Bunu beğendi. dgkndmrr bunu beğendi.
  9. hellchaosdead

hellchaosdead SCW Üyesi

85
    7
    8
    arac aırbag cıde cıhaza baglandı butun arıza kodları sılındı su anda bı arıza gostermıyor..anahtar kazada sarsılmıstı belkı cıp olayı olabılır onada bı bakarım..benzın gelmıyosada sebep sızce ne olabılır kıtleme vs.. ecu sal bıseymıdır?bastada soledıgım gıbı tanıdık bı abım vw 24 gezıcı servıs aırbag den yapar dedı taktık duzelmedı vala anlayamadım...:(

10. kahraman46

kahraman46 SCW Üyesi

33
    1
    8
    arkadaşım sendeki sıkıntınız aynısı benim başıma gelmişti seat altea marka aracım var, marş basıyor ama çalışmıyordu gösterge paneli yanmıyordu sakın dışardan ustaların işlemine müsade etme seat servise git benim araçta gösterge panelinde ve anahtarda bulunan çip birbirini tanımıyordu anahtar da düşmüştü ustaya gösterdim kodlama yaptı 3 gün çalıştı sonra tekrar istop etti panelde bozul panel pahalı olduğu için çıkma taktık düzeldi şuan sıkıntı yok

Sayfayı Paylaş