Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ilk leonumu alcam ama çok kararsızım...

Bu arada ismail bey toprağımmışsınız şimdi fark ettim umarım Gönlünüze göre bir araç bulursunuz..

Bulduklarınızı Burdan paylaşırsanız ben ve Diğer online Arkadaşlar gördüğü kadarıyla bir fikir verecektir size :eek:key:

çok sağol toprağım sen yardımcı oluyosun zaten allah razı olsun senden ve diğer arkadaşlardan . bakıyoruz oraya buraya işte inş. temiz bi raba denk gelirde kazasız belasız kullanırız . sizlerede denk gelirse burdan yardımlarınızı bekliyorum tşklr ....

Ben baktımda o dolulukta alınabilecek araç ilandaki gri leon. Siz o aracı alın direk bence hiç uğraşmayın tabi temizse.. O aracın ekranını söküp satmaya kalksanız bugün 800 TL en düşük satarsınız yerine ben size orijinal 3 ay kullanılmış teyp hediye ederim.

Ben baktımda o dolulukta alınabilecek araç ilandaki gri leon. Siz o aracı alın direk bence hiç uğraşmayın tabi temizse.. O aracın ekranını söküp satmaya kalksanız bugün 800 TL en düşük satarsınız yerine ben size orijinal 3 ay kullanılmış teyp hediye ederim.

Bu da Doğru Ama Kaza Kaydında ne kadar Gözüküyor o önemli.. :eek:key:

gri aracın kazası ve hasar kaydı varmış 4 adet onun için fikrim olumsuz gri ile ilgili ...

zaten 4 adet hasar kaydı olmasa idi o fiyatı yazmazdı adam büyük ihtimalle :D
inş. gönlünüzde yatan aslanı bulursunuz.

Geri
Üst Alt