Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım?

mıcırlı yolda gittim ewt ondan sonra oldu. aynı dedikleri yaptım başkasını oturdumdm kolduga ben dinledim sanki balata sürtüyo diske demir demire vurursnya öyle ses geliyo sol önden yarın göstericem. inşlh dediğin gibi taş wardır kötü birşey yoktur acayip moralim bozuldu abi..

Olmadı arabayı kaldırt lastigi döndür zaten ya ses gelicek yada sıkışmış olup gelmiycek ozaman disk ile diskin arasındaki sacı kastır yani bilevye gibi bişeyle aralarını biraz aç zaten muhakkak taş sıkıştı ise düşücek oarada taş olup olmadıgınıda anlarsın onu halletmeden aracı kullanma moralini bozma...
bence benim dedigim gibi oldu bende yaşadım tecrübeliyim...çok pis sinir bozucu bises gelir...

teşkkür edrim abi. ilgin için. Hallolack inşlh. Allahın izniyle.

taşı çıkartınca diskin çizilmişse değiştirmeyi ihmal etme derim..

disk çizilmişse diskleri değiştirmen gerekir çok büyük ihtimalle..
velakin bunun yanında diskler taşlanıyomuş tekrar kullanabilmek için ama hoş olmayan bi hikaye de duydum yakın zamanda..diskin normal bi frende kırılması ve arabanın saçmalaması gibi..

Taş girmişti. Tanış birinin yanına gittim 2 dakkada çıkardı. Sorunu hallettim çok şükür. Servise gitsem kesin para isterdi.

Geri
Üst Alt