Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardım

redhanik

Kayıtlı Üye
s.a iyi günler kalorifer motorumu servise götürdüm ve bozuldugunu söylediler 2009 makyajlı kasa 1.6 stylance aracım...cıkma arıyorum eger yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler...

s.a iyi günler kalorifer motorumu servise götürdüm ve bozuldugunu söylediler 2009 makyajlı kasa 1.6 stylance aracım...cıkma arıyorum eger yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler...
a.s öncelikle geçmiş olsun.internetten cıkmacılardan kargo yoluyla temin edebilirsiniz.fakat şu var boyle önemli işciliği yuksek olan parça değişimlerinde orjınal kullanmanı tavsıye ederim.çıkmacılardakı kalorifer motorun ne denli sağlıklı bunu satıcı bile kestiremez.en temizi orjinal taktırıp kurtulmak.cunku parça ve montaj garantisi var.tercih sizin kolay gelsin

Cıkma parca ile orjinal parca arasında cok az fiyat farkı vardır orjinal yedek parca takman en mantıklısı zira cıkmacılar verdıkleri parcaya garantı vermıyor ve bunun yanında sıkıntı durumunda geri almayada biliyorlar

Kedidir KEDİ

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy

kalorifer motorumu servise götürdüm ve bozuldugunu söylediler...nasıl?söküpmü götürdürn tebrikler dostum.
o meşhur srv. ne dedide çıkma arıyorsun gerçekten motorumu ?ne kadar emin!petegi olmasın kardeşim motor değiştirirsin sigorta atmış vs.vb.çıkar..Bu konuda sıkıntı nedir?nacizane bizlerede bi anlatsan motor aramadan önce

kalorifer motorumu servise götürdüm ve bozuldugunu söylediler...nasıl?söküpmü götürdürn tebrikler dostum.
o meşhur srv. ne dedide çıkma arıyorsun gerçekten motorumu ?ne kadar emin!petegi olmasın kardeşim motor değiştirirsin sigorta atmış vs.vb.çıkar..Bu konuda sıkıntı nedir?nacizane bizlerede bi anlatsan motor aramadan önce
s.a abicim resminize baktım abi deme ihtiyacı duydum...ever meşhur servis kayseride neden meşhur oldugunu ama hala anlamış degilim:)motorunuda ben sökmedim serviste söküp yeniden calıstırdılar temizlediler bakımını yaptılar sonra taktılar calıstı ama 3 gün sonra tekrar durdu...size nacizane sigorta işi kadar basit olmadıgını söyleyebilirim yani:)içindeki rezistansta sıkıntı yok ama yine nacizane benimde anladıgım o koca kalorifer motorunun içindeki fan kalorifer dugmesine bastıgımızda deli gibi dönüyor ama benimkinde ne yazıkki el takviyesi bile işe yaramıyor..eminim naciazane azda olsa neden motor aradıgımı anlatabilmişimdir iyi günler cezmi abi

Cıkma parca ile orjinal parca arasında cok az fiyat farkı vardır orjinal yedek parca takman en mantıklısı zira cıkmacılar verdıkleri parcaya garantı vermıyor ve bunun yanında sıkıntı durumunda geri almayada biliyorlar

Kedidir KEDİ
merhaba ahmet hocam evet öyle sanırım garanti vermiyorlar ama benim gözümde aracımı satıp yeni kasa tdi leon almak var cıkma parca zaten pert olmus araclardan cıkıyor yani genelde saglam oluyor diye düşünüyorum tabi genede şans işi belli olmaz bakacaz artık saolun ilgilendiginiz ,için

Hayırlısı kardeşim ozaman çıkmacılarınkurcala bi

Kedidir KEDİ

a.s öncelikle geçmiş olsun.internetten cıkmacılardan kargo yoluyla temin edebilirsiniz.fakat şu var boyle önemli işciliği yuksek olan parça değişimlerinde orjınal kullanmanı tavsıye ederim.çıkmacılardakı kalorifer motorun ne denli sağlıklı bunu satıcı bile kestiremez.en temizi orjinal taktırıp kurtulmak.cunku parça ve montaj garantisi var.tercih sizin kolay gelsin
merhaba metin bey evet sanırım yedek parca garantili taktırmak iyi olurdu fakat 1200 tl diyorlar ve cok pahalı gibime geldi sonucta motor evet büyük bir parca ama:)hayırlısı bakacam artık saolun

Geri
Üst Alt