Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardım

rüzgar

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2010 seat leonumvar ama ruhsat babamın üzerine kendi üzerime almak için ne gibi işlemler yapmam gerekiyor ve kaç para tutar?

Satış yapacaksınız artı araca sigorta satış 70 80 lira lik birşey ama sigorta ve kaskodan net bir bilgim yok

Sigorta devride yapılabiliyor bildiğim kadaryla 70 lirakıl bir devir işlemi noterde birde 100 lira gibi ruhsat işlemi olur tabi aynı şehirde olmanız kaydıyla yoksa mebla biraz daha artar:eek:key:

plaka değişmeyecekse 97 tl notere para verirsiniz ruhsatıda kargo ile gelsin ben gidip almam dersen 5 tlde ruhsat için kargo parası verirsin bunlara artı olarak sigorta yaptıracaksın oda sizin ehliyet tarihinize yaşınıza bulunduğunuz şehre ve kaza oranlarınıza göre değişir 300 ila 500 tl de sigorta ücreti ödersiniz. bu arada babanızın üzerine olan sigortayıda iptal ettirip iadesini alabilirsiniz

plaka değişmeyecekse 97 tl notere para verirsiniz ruhsatıda kargo ile gelsin ben gidip almam dersen 5 tlde ruhsat için kargo parası verirsin bunlara artı olarak sigorta yaptıracaksın oda sizin ehliyet tarihinize yaşınıza bulunduğunuz şehre ve kaza oranlarınıza göre değişir 300 ila 500 tl de sigorta ücreti ödersiniz. bu arada babanızın üzerine olan sigortayıda iptal ettirip iadesini alabilirsiniz

+1907:eek:key:

plaka değişmiyecek sadece ruhsat değişecek 97 tl o tutsa sigortada 200 civarı tutsa kasko neolur bilmiyorum? hayırlısı bakalım

Geri
Üst Alt