• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yardım istiyorum.

KeChİ

Kayıtlı Üye
İsim
hakan kılıç
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
06 KLC 94
Arkadaşlar; Abilerim kardeşlerim aracımı sattığım için araç arıyorum büyük ihtimalle sıfır bir araç alacağım aslında birazda karar verdik gibi 1.4 tsi fr almayı düşüyorum ankara doğuşun elinde olduğu için ne indirim yapıyorlar doğru düzgün nede ellerinde düzgün araç var 2 adet fr var 1 adet opak kırmızı fr biride apollo mavi var siz olsanız hangisini alırdınız. yada istanbulda çok fazla satıcı fırma olduğu için fiyat durumları nedir. yada biliyorsanız araçları başka seçenek varmıdır. Şuanlık bunlar aklıma takılıyor yardımlarınızı bekliyorum.

dadaş34

VİP Üye
Administrator
İsim
ahmet koçak
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
34 bgp 073
Arkadaşlar; Abilerim kardeşlerim aracımı sattığım için araç arıyorum büyük ihtimalle sıfır bir araç alacağım aslında birazda karar verdik gibi 1.4 tsi fr almayı düşüyorum ankara doğuşun elinde olduğu için ne indirim yapıyorlar doğru düzgün nede ellerinde düzgün araç var 2 adet fr var 1 adet opak kırmızı fr biride apollo mavi var siz olsanız hangisini alırdınız. yada istanbulda çok fazla satıcı fırma olduğu için fiyat durumları nedir. yada biliyorsanız araçları başka seçenek varmıdır. Şuanlık bunlar aklıma takılıyor yardımlarınızı bekliyorum.
Valla kardeşim iki renkte cok güzel ama kırmızı candır

Beni EDS'ler İYİ Tanır

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Renk olarak kırmızı dikkat çeker mavi farklılık katar. İsterseniz kocaeli seat saticisindan fiyat alabilirim

Micqrop

Kayıtlı Üye
İsim
semih
Nereden
Ankara
Kırmızı tabiki. Şöyle düşünelim 2. el olarak satacagınız zaman ben alıcı gözüyle baktıgımda mavi yi napıyım kırmızı varken der kırmızıya yönelirim :)

#ismail

Kayıtlı Üye
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
Ben arabami alirken neredeyse tum Türkiyeyi aradim. Istanbulda bir bayiden 4 bin lira daha uyguna aldim. Bence arastirin. Sonucta sifir araba aliyorsunuz. Birde yılın sonlarina geldik. Stoklari eritmeleri gerekiyor. Muhakkak daha uyguna bir yerde bulursunuz. Sadece telefonla aramak gerekiyor.

KeChİ

Kayıtlı Üye
İsim
hakan kılıç
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
06 KLC 94
yorumlar için teşekkürler dikkate alıyorum hepsini. Bu arada aklımızda kırmızı bir araba var bide alcantra olsun istiyoruz..! bulan gören varmı.

Ern0709

Kayıtlı Üye
İsim
Eren
Nereden
Ankara
Araç
Seat Alacağım
Ne demiş atalarımız kırmızı olsun 1 fazla olsun :)

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Muhammet Canbolat
Nereden
Bursa
Araç
İbiza 1.4 Stylance
bende kirmizi mi mavimi dite cok dusundum sahsi fikrim ben maviyi tercih ettim cokta memnunum

psyc54

Kayıtlı Üye
İsim
psyc
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Style
mavi karizmatiktir:)
ve kırmızı-beyaz standart oldu artık

depness

Kayıtlı Üye