Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardım ederseniz ibiza almayı planlıyorum..

kardesim 1bucuk yildan fazladir 1.4 tdi ibiza kullanicisiyim. daha 10200km yaptim ama soyleceklerim var tabi.

benimkisi 80hp olan versiyon, bir de 75likler var ama guc acisindan cok fark yok arada. tam emin degilim ama galiba 2007 ve sonrasi 80hp olarak geldi.

oncelikle performans acisindan 3 silindir sadece araci kaldirirken biraz sarsinti yaratiyor o kadar. ama yerinden kalktiktan sonra adeta sahlaniyor. tork degeri yuksek oldugundan performansi baya guzel. sadece 5. viteste 140tan sonra zorlaniyor. ara hizlanmalar falan tatmin edici sekilde.

suspansiyonlari sert ve ozellikle arka takim cukurda ve tumsekte insana rahat ettirtmiyor. eger yere yapisan kaliteli lastikleriniz var ise yol tutusu baya iyi ama.

motoru 450.000 kmye gelmis olan ve sorunsuz kullanan insanlar biliyorum. bakimlari duzgun yapildigi taktirde kullanicisinin yuzunu gulduren bir motor. ayni zamanda yakit tuketimi dur-kalk trafikte 4 silindirlilere gore biraz fazla olsa bile 5. vites 90km hizda hicbir 4 silindirin yaklasamayacagi bir seviyede. genel olarak bakinca yine dusuk yakit tuketimi var yani.

21 lıraya bende Tdi sport onerırım ama bulması zor gıbı gorunyor suan sahıbınden e bakıldıgında.Tab, 1.4 tdi modellı ıbızaya bınmek de mantıklı bsey sonucta satma gıbı bır durum oldugunda degerını korıyacaktır. 1.4 tdı ıcın yorum yapamıcam hıc kullanmadım ama sunu dıyebılırım yazılımla 105bg ye kadar yolu olan b motor,tatmın etmedıgı yerde yazılım yaparsın sakın kullanımdada ıktısatlı kullanmıs olursun.Ama bulabılmen durumunda temız 1.9 tdi leon yada Toledo alabılırsın Mk1 olanlarından.1.9 tdı saglamlık konusunda kendını kanıtlamıs b motor oldugu ıcın km uygunsa alınabılcek en guzel dızellerden bırı

Temiz 1,4 16V 100 hp İbiza Signo al,sonra bak keyfine..:)

Geri
Üst Alt