Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım.Ayak dayama almak istiyorum.....

ozel mesaj gonderdim zaten. tane diyati 80 lira arkadaslar. ancak birkac kisi anlasip toplu alim yaparsaniz fiyat duser.

cunku kargo parasi dusecek..

49 TL'ye ayak dayama mevcut VW servisinden ben aldım...

Ulan be üzerine bastığım ayakkabım bile daha ucuz :D

Ulan be üzerine bastığım ayakkabım bile daha ucuz :D

çok yaşa serbay emi sayende babamı hatırladım..
bir gün yeni bir çift ayakkabı almıştım..Rahmetli sordu kaça aldın diye dedim bu paraya..ondan sonraki cevabı çok güzeldi
:eek:ğlum dedi ben bu paraya ayakkabı alsam ellerimin üstünde yürürüm..

dipnot düşeyim bende ayak dayama alabilirm ama malesef kırmızı siyah arıyorum..çünkü pedal seti aldım 120 liraya şimdilik onlara basıyorum..
ne mi farketti diyorsanız söyleyeyim..arabanın çekişi güzelleşti taminime göre 3-5 beygir farketti..puhaha
yok sadece görsellik..fazla dağıtmayayım

Allah nur içinde yatırsın abi :)

Doğukan'ın dediği gibi vw servislerindende alabilirsiniz seat aksesuarına o kadar para bayılmayın derim o zaman ki bilgim olsa idi bende vw den alırdım. Ama halı paspası 48 TL ye vw den aldım, seat aksesuarında 150 TL civarında olması gerek :)

orjinal cupra - gti ayak dayaması kdv dahil 49 tl arkadaşlar doukanın söylediği. 32 tl fren pedalı 32 tl debriyaj pedalı gaz pedalı pahalı gerek yok ona :D benim araçta öyle şuan.

Şaka gibi yaaaaa.Yarısından bile daha ucuz.Bu nasıl iş?Adamlar demek ki yedek parçadan kazanıyorlar parayı.

suleyman zaten senin aracin leon; direk git servisten al; madem fiyati bu kadar uygunmus..
bizim araclar ibiza oldugu icin bu uymuyor bize. o yuzden yurtdisindan getirttim.

serviste eski kasalarınmıydı mayham arkadaşımız 60tlye falan almıştı çok kaliteli ve orjinaldi cupra ayak dayamasıydı sanırım...

Geri
Üst Alt