Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardım arkadaslar

atay78

Kayıtlı Üye
kısmetse yarın arabnın sıparısını verıcem 2012 leon fr zenonlu olarak yarın kapora verıcem araba bır hafta on gune gelıcekmıs arkadslar geldıgı zamn neler yapmam gerekıyor bırde kaporayı verdıkten sonra arac geldıgınde fıyatta fark varsa arabanın fıyatında degısme olurmu gorustugum satıs danısmanı fıyatta bı degısıklık olsada sız kapora verdıgınız ıcın sızın aracınıza yansıltılmaz dedı ben gende sızlerınde goruslerını alayım dedım nede olsa ısın pırı sızlersınız :D

kaporada wersen benim bildiğim kadarıyla araç geldiği zamanki fiyat geçerli oluyor. yinede bilen arkadaşlar yardımcı olur

ben leonu almadan önce wv jetta alacaktım. 6 ay gün verdiler.. 1000 lira kapora ile adımızı kayıt ediyorlar.araç geldiğinde fiyat durumu ne ise onu alıyorlar.. ama senin zaman aralığın kısa,fark olmaz diye düşünüyorum.. aracında şimdiden hayırlı olsun.. güle güle bin kardeş..

1 hafta 10 güne gelecekse sizin aracın şase nosu bile bellidir. Fiyatlarda çoktan belli olmuştur size herhangi bir fiyat farkı çıkartmazlar

ancak vw deki gibi 6 ay bekleyecek olsanız bu geçerli olmazdı

Şimdiden hayırlı olsun

hayırlı olsun doğru karar güle güle binmek nasip olur inşallah

bence yetkili servisin insiyatifine kalmış. eğer kaporayla aracın teslim edileceği gün arasındaki zaman uzun ise fiyat değişkenlik gösterebilir.

Şimdiden hayırlı olsun..

hayırlı olsun bazı bayiler kendi özel durumlarına göre fiyat farklarını yansıtmıyorlar zaten sözleşme yapacksınzdır orda fiyat farkı olmayacağını özellikle belirtilmesini isteyin,,,

Geri
Üst Alt