yardım arkadaslar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yardım arkadaslar

atay78

Kayıtlı Üye
kısmetse yarın arabnın sıparısını verıcem 2012 leon fr zenonlu olarak yarın kapora verıcem araba bır hafta on gune gelıcekmıs arkadslar geldıgı zamn neler yapmam gerekıyor bırde kaporayı verdıkten sonra arac geldıgınde fıyatta fark varsa arabanın fıyatında degısme olurmu gorustugum satıs danısmanı fıyatta bı degısıklık olsada sız kapora verdıgınız ıcın sızın aracınıza yansıltılmaz dedı ben gende sızlerınde goruslerını alayım dedım nede olsa ısın pırı sızlersınız :D

RedLine

Kayıtlı Üye
kaporada wersen benim bildiğim kadarıyla araç geldiği zamanki fiyat geçerli oluyor. yinede bilen arkadaşlar yardımcı olur

yasarmars

Kayıtlı Üye
ben leonu almadan önce wv jetta alacaktım. 6 ay gün verdiler.. 1000 lira kapora ile adımızı kayıt ediyorlar.araç geldiğinde fiyat durumu ne ise onu alıyorlar.. ama senin zaman aralığın kısa,fark olmaz diye düşünüyorum.. aracında şimdiden hayırlı olsun.. güle güle bin kardeş..

emustafa10

Kayıtlı Üye
1 hafta 10 güne gelecekse sizin aracın şase nosu bile bellidir. Fiyatlarda çoktan belli olmuştur size herhangi bir fiyat farkı çıkartmazlar

ancak vw deki gibi 6 ay bekleyecek olsanız bu geçerli olmazdı

Şimdiden hayırlı olsun

cuprali

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun doğru karar güle güle binmek nasip olur inşallah

RD38

Kayıtlı Üye
bence yetkili servisin insiyatifine kalmış. eğer kaporayla aracın teslim edileceği gün arasındaki zaman uzun ise fiyat değişkenlik gösterebilir.

Şimdiden hayırlı olsun..

REİS38

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun bazı bayiler kendi özel durumlarına göre fiyat farklarını yansıtmıyorlar zaten sözleşme yapacksınzdır orda fiyat farkı olmayacağını özellikle belirtilmesini isteyin,,,