Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardım arkadaslar aracımı calıstıramıyoruz.!!!

hellchaosdead

Kayıtlı Üye
arkadaslar hatırlarsınız kurban bayramında uk 8261 plakalı sıyah leonumu kuzenım carmıstı..aracın kaportası fln her seyı tamam..su an airbag cıde..tum arza kodları aır bagları fln ttamır edıldı..yanlız arac kontak acılıyor mars motoru basıyıor araba calısmıyor..vw. acıl gezıcı ekıpte bı abıme sormustum aırbag funyesınden yapar demıstı hepsı deıstı kemerlere kadar yanlız hala calıstıramıyoruz..kafayı ye3mek uzereyım yardım edın...:(:(:(::(

ateşleme ile ilgili bir şey olmasın?

valla anlayamadım arkadaslar..mal gıbı oldum ılk defa bole bıseyle karsılasıyorum...nerden yada neden yapabılecegı hakkında fıkırlerınıze ıhtıyacım var..

anahtarda çip yerinden oyanmış olabilir mi? leonda hiç başıma gelmedi ama belli mi olur?

aynen cipde oynama olabilir veya motor aksamını bi gözden geçirin marş dinamosu yakıt pompası enjektör bir ton neden olabilir arasından bulmak lazım servisde bilgisayara bağlattınızmı hiç?

Vag.com a ya da diagnostik e bağladınız mı ? Arıza kodu görünüyor mu ?

arac aırbag cıde cıhaza baglandı butun arıza kodları sılındı su anda bı arıza gostermıyor..anahtar kazada sarsılmıstı belkı cıp olayı olabılır onada bı bakarım..benzın gelmıyosada sebep sızce ne olabılır kıtleme vs.. ecu sal bıseymıdır?bastada soledıgım gıbı tanıdık bı abım vw 24 gezıcı servıs aırbag den yapar dedı taktık duzelmedı vala anlayamadım...:(

arkadaşım sendeki sıkıntınız aynısı benim başıma gelmişti seat altea marka aracım var, marş basıyor ama çalışmıyordu gösterge paneli yanmıyordu sakın dışardan ustaların işlemine müsade etme seat servise git benim araçta gösterge panelinde ve anahtarda bulunan çip birbirini tanımıyordu anahtar da düşmüştü ustaya gösterdim kodlama yaptı 3 gün çalıştı sonra tekrar istop etti panelde bozul panel pahalı olduğu için çıkma taktık düzeldi şuan sıkıntı yok

Geri
Üst Alt