yardım arkadaşlar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yardım arkadaşlar

peker

Kayıtlı Üye
yeni leonum (1.6 leon staylence) yol bilgisayarını kullanım hakkında bilgilerinize ihtiyacım var..30km yi geçince arabada uyarı ikaz sesi çalıyor zannedersem hız sınırı ayarı 30km ben bunu düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim.birde kullanma klavuzunu internette nasıl bulabilirim

hsn003

Kayıtlı Üye
aynı sorun bende de var 90 a nasıl olduysa ayarlanmıs seslli uyarı veriyor daha sonradan ortalama yakıtı sıfırladığım tuşa basılı tutarak düzeltmiştim diye hatırlıyorum

eneserol

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yol bilgisayarı ekranında aşağı yukarı tuşlarla ilerleyin ekranın solun da (h) işareti bulunan kısıma gelin zaten orada uyarı verdiği hız sınırını görürsünüz o ekranda iken OK tuşuna basın çizgiler çıkacaktır böylece uyarıyı kapatmış olacaksınız. hatırladığım kadarıyla böyleydi

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
yeni leonum (1.6 leon staylence) yol bilgisayarını kullanım hakkında bilgilerinize ihtiyacım var..30km yi geçince arabada uyarı ikaz sesi çalıyor zannedersem hız sınırı ayarı 30km ben bunu düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim.birde kullanma klavuzunu internette nasıl bulabilirim
bende kullanma kılavuzu var cumartesi hamam buluşmasında verebilirim yada gelir alırsın benden :eek:key:

leon sport

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yol bilgisayarı ekranında aşağı yukarı tuşlarla ilerleyin ekranın solun da (h) işareti bulunan kısıma gelin zaten orada uyarı verdiği hız sınırını görürsünüz o ekranda iken OK tuşuna basın çizgiler çıkacaktır böylece uyarıyı kapatmış olacaksınız. hatırladığım kadarıyla böyleydi
araç makyajsız kasaysa o ekrandayken silicek kolunun altındaki reset tuşuna basılı tutuyosunuz..

ims

Kayıtlı Üye
Makyajlı kasada Enes'in dediği şekilde, uyarı vermesi için sabitlediğiniz hızın bulunduğu menüde ''OK'' tuşuna mouse ile çift tıklar gibi iki kez basınca sıfırlanıyor.