Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardımlaşma

infazcı

Kayıtlı Üye
bu yenı konuyu nereye acma konusunu ıkı defa sordum yatın alamadım yöneticilerden sonucda basımız darda sıkıntılı bır durum var bırbırımıze yardımcı olacagımıza konuyu buraya acmıyacakdın zaten yanlıs yerde acmısam dogru yerde acmadıgımı bılmedıgımdendır.from çok güzel etkınlıkler yardımlaşma ama dahada yapıcı etkılı yardımlı ben yardıma muhtac oldugumdan degıl yerı gelır kralı yardıma muhtac olur ben silivride ınfaz koruma memuruyum ben avrupa yakasındakı tum arkadaslara yardıma kosarım ceplerımız olsa bırbırımızde hertürlü yardımlaşma olur sadece oto konusunda degıl ev kıra iş hastalık biraderım okmeydanı ea da o yardımcı olur dugun tazıye. o arza basıma geldı göl kenarındayız ormanın ıcındesaat 23:00 kımseyı arıyamadım aklıma ilk from geldı ama cepde kımse yok aradım anlattım 155 cekıcı no su ıstedım bilmıyorum üzerıme vazife degıl bu tarz bır yazı yazma bundan ötürü yöneticilerden özür dilerım sıkıntı yarattıysam

bazen klavye üzerinde kendimizi ifade edemiyebiliriz,birbirimizi yanlış anlamalarına sebep olur.bize sıkıntı asla yaratmazsın kardeşim.uyarı için ben teşekkür ederim

fakat size gönderilen link'i okuduysanız açacağımız konuya çooook acil vs.vb.yazacağımıza konu ile ilgili başlık yazdığınızda hem SCW için hem diğer üyelerin benzer sorunlarınada ilaç olursun

anladım pekı sıze sıkıntımı anlatayım ben hafta sonu dıye pıknıge gıdelım dedık arabaya bebegı koyduk uyusun dıye uyandıgında duymak görmek ıcın arabayı cok sert degıl ama ranpaya bırakmak zorunda kaldım eve dönuş yapmak ıcın arabaya bındım araba patinaj atmaya başladı cıkarmak basıt ama arkamda ağaç vardı ondan kurtarmam lazımdı ondan cıkıs zorlaşdı bı ara aracı durdurdum kontagı kapattım tekrar acdıgımda aracın vites p de calıstırıyorum p den d ye yada R123 e alamıyorum kontagı kapattıgımda vites gecıyor ama ha bu arada frene basıyorum çalişir durumdayken p den d ye alabılmek ıcın fren sertleşiyor sıkıntım ondan sonra cekıcı ile sanayıye bırakdım sımdı bu sorun neden kaynaklanıyor sanzuman mıdır frenle alakalı bırsey mı yada vites kutusu felan mı korkayım mı yoksa 1000 tl 1500 tl ye olur mu

Valla arkadaşım önce geçmiş olsun umarım fazla birşey yoktur. Otomatik araç kullanmadığım için sorun nedir bilmiyorum fakat arkadaşların park esnasında yaptıkları şeyler var okuduğum şanzımana araç yükünü bırakmamak için görünce yardımcı olacaktır arkadaşlar

Merak edenler söyluyeyim sonucda baska birimizin karsina cikabilir yardim babinda sorun arabayi ranpada birakinca sigorta atmis ondan firene felan sikinti gitmis sigortalar degisdi 90 tl ye mal oldu allah kimseye kaza bela vermesin

Buda demek oluyor ki yedek sigorta bulundurmak gerekiyor araçlarımızda

Geri
Üst Alt