Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım!!!

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
MRb araba da klıma tarafından ustaya sordum gergı bılyası dedı 90 tl degısım dedı ama klıma komp alakası varsa klıma gazı yenıden bastırrısın dedı o zaman 150 dedı nedır bu durum abı bırde ben SCW logosu arabaya yapıstırmak ıcın nerden temın edebılırım.arac 2000 model seat leon 1.6stella

Gergı bılyası V kayısının baglı oldugu parca ve degısımınde klıma gazı ıle alakalı bsy degıscegını sanmıyorum.V kayısını degıstırdıgımde ustamla gergı bılyasına da bakmıstık ama sonra gazla alakalı b sorunum olmadı

MRb araba da klıma tarafından ustaya sordum gergı bılyası dedı 90 tl degısım dedı ama klıma komp alakası varsa klıma gazı yenıden bastırrısın dedı o zaman 150 dedı nedır bu durum abı bırde ben SCW logosu arabaya yapıstırmak ıcın nerden temın edebılırım.arac 2000 model seat leon 1.6stella

merhaba... sorunu tam anlayamadım... ustanın bahsettiği klimanızda problem varsa dediği durum eğer klima kasnağı boşa dönüyor gibi bir durumsa klimanın tamamen değişmesi gerekebilir.... sorunu biraz daha anlaşılır yazarmısınız?..

aracı calıstırdıgım klıma kayısı tarafından gıcır gıcır dıye ses gelıyo usta soktu kayısta sorun yok gergı bılyesıne ıp dolastırdı cekınce aynı sesı verdı sorun bunda yanı gergı bılyesınde dedı

aracı calıstırdıgım klıma kayısı tarafından gıcır gıcır dıye ses gelıyo usta soktu kayısta sorun yok gergı bılyesıne ıp dolastırdı cekınce aynı sesı verdı sorun bunda yanı gergı bılyesınde dedı

ndn sorduğumuda söyliyeyim... ben klima problemi yaşadım mekanikçiler komprosörü söküp kasnağını değiştirmeye kalkıştı :) tabiki kasnak yok kaynak yapmaya çalıştılar tutmadı sonra sağlam bi klimacı ile görüştüm kasnağı tutan 3 adet ince kol var buna mekanik sigorta diyorlarmış klima kitlendiğinde yolda kalmaman için kasnağın kolları kırılıyormuş... sonuç bütün klima tesisatının değişmesi... vw grubunda kaçınılmaz bir sonmuş bu...

yok ya ne yaptın aman agzını hayrı ac sımdılık bı sorunu yok hatta klımayı acınca ses kesılıyor dursun sımdılıkİ:D

Geri
Üst Alt