Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yarın tdi dsg leon alıyorum...

muhtemelen araba gelir sonra burda takarlar bodykiti de o nedenle araba geldikten bi süre kullandıktan sonra tamponları değiştirip daha da tazelenmek güzel olur kanısındayım..
hayırlı uğurlu olsun.. :)
teşekkür ederim, şu kışı bi geçirelim sonra güzel bi jant bodykitle yaza giriş yaparız inşallah:) ilk etapta rcd510 takmayı düşünüyorum, birde aracım ses sistemi nasıl acaba memnun kalırmıyım sizce? kriterin ne senin derseniz eğer, camı açıp son sen ölümüne bassla apaçilik yapıcak değilim ama kopmak istedğimdede koparsın sesi kaliteli gelsin bass hissettirsin kendini :D çokmu şey istiyorum acaba :confused:

rcd510 güzel cihaz ama biraz sınırlı giderken klip izleme olayı ve tam navigasyonu kullanamama gibi problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Benim gibi RCD510 yan sanayi ürünlerinide tercih edebilirsiniz.

teşekkür ederim, şu kışı bi geçirelim sonra güzel bi jant bodykitle yaza giriş yaparız inşallah:) ilk etapta rcd510 takmayı düşünüyorum, birde aracım ses sistemi nasıl acaba memnun kalırmıyım sizce? kriterin ne senin derseniz eğer, camı açıp son sen ölümüne bassla apaçilik yapıcak değilim ama kopmak istedğimdede koparsın sesi kaliteli gelsin bass hissettirsin kendini :D çokmu şey istiyorum acaba :confused:

orjinal ses sistemi bence kaliteli..
ihtiyaç duymayabilirsiniz..bass olayı ayrı tabii ama ses kalitesi güzel..

gönül ister hayalimi gerçekleştriym bi e46 320ci aliym ama alıcağım araba en az 6-7 yaşında olucak makyajlı olursa, diğer yandan ilk arabam olucak başımı ağrıtmicak dizel bşiler aliym diyorum mümkünse sıfır. vosvos zaten 3-4 ay sıra veriyo bekleyemem okadar, focus kasa değiştiricek bu kasayı almam o yüzden kasa değiştirmesinide bekleyemem, alfa rome giulietta mükemmel bi araba dizelide var ama aileden direk veto yedi alfa romeo olduğu için. astra desen eski kasayıda sattıkları için yeniler gereksiz pahalı ve hala eski 1.3 dizel motoru kullanıyolar 95hp 190nm tork kesmez sanmıyorum. bende şaşırdım napıcağımı valla..

bende 2. el tdi fr alırdım. birde guiletta geldimi türkiyeye. eğer geldiyse ne yapar eder onu alırdım.

manuel 1,6 tdi al :) dsg fiyat farkı bence çok değmez.

bende 2. el tdi fr alırdım. birde guiletta geldimi türkiyeye. eğer geldiyse ne yapar eder onu alırdım.

giulietta geldi evet geçen hafta showroomda incelemiştik volkanla gerçekten mukemmel bır araba her yönuyle.Dizel seçenegıde var 1.6 jtd 105 hp olması lazım.fıyat olarakta asagı yukarı bır golfle aynı.

Geri
Üst Alt