Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yarın Sabah Adanaya Gidiyorum :(

Başınız saolsn abi :( mekanı cennet olsun toprağı bol olsun

herkese çok teşekkür ediyorum.gittim sağ sağlim geldim. dönerken kaputa taş geldi o iz yaptı onada yapcak bişi yok artık onada şükür :) uzun yolda aracın az yaktığını anladım tsi dan bukadar beklemiyordum açıkcası. ortalama 6.0 - 7.7 arası değişti yakma oranı.genelde 6.6 6.5 fln oldu.

herkese çok teşekkür ediyorum.gittim sağ sağlim geldim. dönerken kaputa taş geldi o iz yaptı onada yapcak bişi yok artık onada şükür :) uzun yolda aracın az yaktığını anladım tsi dan bukadar beklemiyordum açıkcası. ortalama 6.0 - 7.7 arası değişti yakma oranı.genelde 6.6 6.5 fln oldu.

biraz hızlı gitmişsiniz yoksa çok daha az yakar o yolda:)

başın sağolsun. herkesin söylemesine rağmen o yolda riski almışsın ama bunu tekrarlama istersen. araç kullanma süren 5 saati aştığı zamanlarda uçağı tercih etmen çok daha mantıklı. hani tatil amaçlı gitsen gezeriz falan desen tamam derim.

Geri
Üst Alt