Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yarışmaya katıldım sizlerden destek bekliyorum...

bora55

Kıdemli Üye
Arkadaşlar Selamün Aleyküm.
Çalıştığım kurumda photoshop kursu aldık. Ve şu anda kursumuz bitti. (photoshop olarak çok iddalı şeyler yapmadık tabikide.) Amirler bir yarışma düzenlediler. Herkes kendine göre bir konu seçti ve o konu üstünde bir afiş düzenledi. Yarışma 1 haftadır devam ediyor.Kimi yarışmacı arkadaşlar işi çok ciddiye aldı ve sağa sola akrabasına arkadaşına kim varsa artık bu durumu yaydılar ve şu an paylaşımları 200’ü geçti. Ben başlarda bu paylaşım işini ciddiye almadığım için kimseye bir şey demedim, lakin şu an bende afişimin biraz olsun paylaşım görmesini istiyorum ve sizlerden yardım istiyorum :D facebook’u olan arkadaşlardan 2 saniye afişimi paylaşmalarını istiyorum yardım ederseniz sevinirim (hatta sizlerinde eşi dostu varsa onlarda paylaşsa hobaaa) :D benim afişim şu an için 25 kere paylaşılmış. Yani diğerlerinin yanında eziliyorum. İlk 3'e girene hediyeler verilecekmiş ama ne olduğunu bilmiyorum. Hediyeden öte diğerlerinin yanında çok ezilmiyim yeter :)
İşte benim afişim ve resmi :
http://i.hizliresim.com/x3gN4O.jpg
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Burada da olur da paylaşım yaparsanız, afişimin adresinin linki :
https://www.facebook.com/sagliktakv...4930746246606/630430497029964/?type=1&theater

Şimdiden saolun :))

Tamamdır başarılat

Sent from my iPhone using Tapatalk

42 oldum bile süpersiniz. Haydi arkadaşlar diğerlerini yakalamam için kaldı 150 kişi felan :D

Hadi bakalım SCW parmaklar oynasın biraz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt