Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yapı kredi sigorta!

acentedeki elemanın şerefine kalmış bir durum.

ogün çağlar ile irtibata geçersen seni bilgilendirir yapıkredi hakkında

Benim fazla bir bilgim yok bu konuda ama 3 senede sadece bir kere hafif hasarımız oldu sol ön korumayı süttük boyandı koruma bandı o kadar ama iptal etceklerse bile sana haber vermeliler yada kalan 4 ayını telafi etmeleri gerekmezmi?

Ogünüm aynısı arkadaşımda oldu her sigorta 3 kaza hakkı verir sana sölemeden iptal etme olayları var,haksızlık ama maalesef oluyor...

benim bildiğim fazla dosyası olanları yenilemiyolar ama habersiz kesmelerini bilemiyorum

şimid sıgrta sırektıne gonderdıklerı yazıda.ana maddede olan bısıyı yazmamıslar(hasarın odenmeden once kasko ıptal edılebılır)fakat benım hasırımı odedıkten sonra ıptal ettıler.pazartesı bı gorusme yapıcaz.avukatlada gorustum pazartesı salı bellıolucak.

bende ilk kez duyuyorum böyle bişeyi..sonuçta olabilir ancak sözleşme bitmemişki..nasıl olur...

bu işi suistimal eden çok. kasko yaptırıyor sonra değiştirmek istediği parçanın olduğu bölüme hasar verip yılda 6-7 parça değiştirenler olduktan sonra böyle gerçekten ihtiyacı olan kişilerde mağdur oluyor. ayrıca bu konuyu açtığı için ogüne teşekkür ederim. bilgilenmiş olduk.

Yapi Kredi Sigorta genel Mudurlukte calisiyorum pazartesi plakandan arastirir ilgili departman yoneticileriyle gorusur sana Bilgi veririm detayli olarak

Geri
Üst Alt