Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yapi kredi kasko

brs-cn

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yarin kasko yaptircam yapi kredi'den sizce nasil..?
Orjinal taktiran 2 sigorta firmasindan biriymiş sanirsam..

Bence fiyati uygunsa yaptir.tabii policeyi de incele.axa ile karsilastir.teminatlari onemli.bende dubai sigorta dan yaptirdim.sorsan yaptirma derrler ama ben gayet memnunum.fiyat olarak ta axa ve benzer firmalarin 3 te 1 i..

çalıştığın serv.ile anlaşması varmı?bunuda göz ardı etme

fiyat fazla gibi geldi bana. ama önemli olan ihtiyacın olduğunda sıkıntı çekmemek. ben indirimsiz olarak anadolu sigortadan 1100 tl 10 taksit yaptırmıştım ocak ayında.

Aracın kasko bedeli ve plaka fiyatı arttırmış sanki biraz...

Merhaba,
Yapıkredi Sigorta şuan Türkiye'de sigorta şirketleri arasında en iyi hizmet veren ilk 3 şirket arasındadır.
Servis ekstra kampanyası ile kalitesini ve hizmetini bir kere daha kanıtlamıştır.
Fiyat kesenize uygun ise hiç kaçırmayın pişman olmazsınız derim.
Bu arada Servis Ekstra kampanyası hakkında aşağıdaki linkten kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz.
İyi forumlar.

YapıKredi Sigorta

yapıkrediden kasko yapılabilir en azından muhattap bulabiliyorsun ama fiyat bana çok fazla geldi...

Fiyatlar yüksek fakat şöyle bir durum var ; eviniz ve arabanızı bir poliçede teminat altına alabiliyorsunuz bu şekilde yapınca fiyat biraz daha uygun çıkıyor ve hem arabanız hem eviniz kaskolu oluyor.

Merhaba,
Yapıkredi Sigorta şuan Türkiye'de sigorta şirketleri arasında en iyi hizmet veren ilk 3 şirket arasındadır.
Servis ekstra kampanyası ile kalitesini ve hizmetini bir kere daha kanıtlamıştır.
Fiyat kesenize uygun ise hiç kaçırmayın pişman olmazsınız derim.
Bu arada Servis Ekstra kampanyası hakkında aşağıdaki linkten kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz.
İyi forumlar.

YapıKredi Sigorta

Erdinç Bey Bilgi için Teşekkürler, Yalnız Forum Kurallarımız Gereği Öncelikle Kendinizi Tanıtmanız Gerekmektedir...
Üyelerimiz Bölümünden Kendinizi Tanıtan Bir Konu Açabilirmisin Lütfen..;)

Geri
Üst Alt