Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yapılacaklar listesi ve güvenilir usta arayışı

ben şukadar söyleyım sana ; dükkana gittiğimde duvarda honda cıvıc resmi vardı iç mekan resmi..
yarısı beyaz yarısı kıpkırmızı öylesıne sordum bunu kim yapmış aceba çok enteresan diye
ben yaptım dedi fuarda sergilenmiş o model şaka yapıyor sandım gerçektende doğruymuş
daha sonra volkswagen caddy geldi dükkana.... koltuklar kapı içleri tavan komple kiremit rengiydi
sinyal kollarına varıncaya kadar arabanın içinde başka hiçbir renk yoktu :))))

abi o zaman ben düşündüm de buna en iyi piono black gider sanırım.El freninin altından başlayarak radio bölümüne kadar(o da dahil tabi) bi boya yaparsa ne kadar olur.Tabi bunlara klima hava veriş yerleri eklenebilir mi?ya da başka neresi eklenebilir? ne kadar fiyat olur?Ya da başka bi renk önerir mi ustamız? Byağı bi karışık oldu abi kusura bakma ama heyecandandır valla:)

abi o zaman ben düşündüm de buna en iyi piono black gider sanırım.El freninin altından başlayarak radio bölümüne kadar(o da dahil tabi) bi boya yaparsa ne kadar olur.Tabi bunlara klima hava veriş yerleri eklenebilir mi?ya da başka neresi eklenebilir? ne kadar fiyat olur?Ya da başka bi renk önerir mi ustamız? Byağı bi karışık oldu abi kusura bakma ama heyecandandır valla:)

iç mekanda gözünün gördüğü heryeri boyamıştı walla klima havalandırma deliklerine varıncaya kadar hepsiiii
wallahı en ıyısı arabanla gidip yüzyüze görüşmek...

Geri
Üst Alt