Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yapı kredi sigorta!

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
arkadaslar bugun sıgorta sırektınden hbr geldı kaskomu 4 gun once ıptal etmısler ve bana hbr vermedıler.sebebı ıse 3 kere hasar dosyası acılmasıymıs.kalan gun prımını hesaplayıp yaptırıcagım kaskodan dusebılırz falan dedıler.fakat haber vermeden nasıl ıptal ederler?kaskoyu yapan arakdasımla gorustum ıptal edebılırler.dıo bende tum sozlesmeyı okudum ole bısı yok yazmıyo.benım bıldıgım kasko bıttıkten sonra tekrar yapmayabılırler.su anda kaskonun bıtmesıne 4 ay var benım kaskoya hıc borcum yok.pazartesı gunu bolge mud arıcam.basına bole bı olay glen varmı?

iptal etme hakkı her zaman sigorta şirketine aittir buna bağlı olarak iptal hakları var...

iptal etme hakkı her zaman sigorta şirketine aittir buna bağlı olarak iptal hakları var...

tamamda vardır da habersız ve hıc bır borcum yokken?

bi kaç firam ıle gorustum 5 hasar veya pert olunca ıptal etme hakları olabılır dıyor.

pzartesıyı beklıcez anlasılan.

3 kere hasr dosyası açılması durumundaiptal etme yetkileri var ancak bunu bildirmeden yapmaları doğru gelmiyor bana.

emre pekı sıgortadan sıgortaya deısırmı kı acaba hasar dosyası sayısı?

çok saçma,, iptal nasıl ederler 1 senelik sözleşmen var??

emre pekı sıgortadan sıgortaya deısırmı kı acaba hasar dosyası sayısı?

değişmesi mümkün. istersen sigortacı bir abim var oun mail adresini vereyim aklına takılcak konularda yardımcı olur selamımı söylersen.

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

çok saçma,, iptal nasıl ederler 1 senelik sözleşmen var??

kanka baharda şerefsiin biri sert şekilde toledoya sürtüp kaçmış yaptırmayı düşündüm acentem bu sene içindeki 3. hasar işlemi olacağı için iptal olabileceğini söylerek beklememi yeniledikten sonra yaptırabilineceğini söyledi. öyle duruyor şimdi.

bunlar genelde küçük harfle yazılı kısımlarda belirtilmişoluyor çoğu kişi okumadığı için bir olay durumunda zor durumda kalıyor.

sigorta şirketlerinin bir kazığı daha....... iptal etme hakları var fakat haberdar etmeleri gerekir bence.....

Geri
Üst Alt