Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yanlış Hesap Bağdat' tan Dönermiş :))

dün gördüm oha noluyor diyene kadar feridun geri dönmüş. bir çoğumuzun bir çok yerde üyeliği var, arkadaşı var. durduk yere birbirimizi kırmanın üzmenin lüzumu yok bence. ben üye olalı 2 sene bitecek. abim yetiş diye arayabileceğim dünya kadar insanla tanıştım şu ortamda. o yüzdendir ki yerler farklı dahi olsa dostluk illa ki baki kalacaktır.. :)

Bizim antep ekibi ile yaşadığımız tek sıkıntı derdimizi anlatmak için zaman verilmeden ayrışmak oldu..1-2 gündür yoktum feridunun adının gectiği durumda kulaklarıma inanamadım,neyse tatlıya bağlandı ise sorun yok..Ama dediğim gibi Antepteki arkadaşlar keşke ayrışmadan önce bir ne oldu deselerdi..Geçmi erken mi bilemem ama bir araya gelmek isteriz..
sağolasın abiciğim Allah razı olsun ama hiçbişey geç değildir zararın neresinden dönersek kardır misali yakındır nirvanaya ulaşmak:eek:key:

Onuda halletcez inşallah yakın zamanda gidip misafir olucaz. Feridun ozurdilemek küçüklük değildir bende sahsindan ozurdilerim malum konu geçince sinirlendim ve yazdım ama telefonda konuştuğumuz gibi baki olanı sen ve Antep çok iyi biliyor ben başka birsey demiyorum.
sağolasın barış abiii özür dilemek elbette küçüklük değildir
yine söylüyorum site farklılığı önemli değildir kişilik karakter ve en önemlisi insanlık bambaşkadır konuştuktan sonra daha sıkı bir dostluğumuzun oluştuğunu gördüm mutlu oldum...

Bizim antep ekibi ile yaşadığımız tek sıkıntı derdimizi anlatmak için zaman verilmeden ayrışmak oldu..1-2 gündür yoktum feridunun adının gectiği durumda kulaklarıma inanamadım,neyse tatlıya bağlandı ise sorun yok..Ama dediğim gibi Antepteki arkadaşlar keşke ayrışmadan önce bir ne oldu deselerdi..Geçmi erken mi bilemem ama bir araya gelmek isteriz..

gözünü sevdimi kayserilileri akıllı adam başka be gökhan

ben senin arabanda scw stickerı olduğunu biliyorum yanlışmı :)
yekta abiciğim elbette doğru biliyorsun bütün antep ahalisi söksede ben sökmedim ve gururla logoyu camımda gezdirdim yinede gezdiririm benim için şereftir neden dersen ilk dostlarımızı burası sayesinde tanıdık siteden atılmış ta olsaydım yinede sökmeyecektim...

Dün ban yazısını görünce dedim Feridun uygun olmayan ne söylemiş olabilir ki.. zira şu ana kadar hiç bir üyeye saygısız birşey yazdığını görmedim.. İşin içinde Cezmi abi olunca Altıpatlar neden banlandı diye bir konu açmadım, daha önce benzerini yapmıştım :D Yanlış anlama olmasına sevindim, Hadi geçmiş olsun...

Bu tür meselelerde insanların kağıt parçalarıyla işleri yoktur insan insan olsun gönülden sevsin gerisi teferruattır.feridun hoşgeldin demiyorum sen zaten ait olduğun gerçek yerdesin.

Geri
Üst Alt