Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yanık Kokusu

swagger

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, aracımı alalı 5 ay oldu sıfır aldım, otobanda giderken aracın içini bir anda yanık kokusu sardı, yanmış kablo kokusu gibi. Hemen çekip yol kenarına motoru falan kontrol ettim birşey göremedim. Bu normal midir? Biraz araştırmasını yaptım fakat daha önce böyle bi olay başına gelen var mı?

Arkadaşlar merhaba, aracımı alalı 5 ay oldu sıfır aldım, otobanda giderken aracın içini bir anda yanık kokusu sardı, yanmış kablo kokusu gibi. Hemen çekip yol kenarına motoru falan kontrol ettim birşey göremedim. Bu normal midir? Biraz araştırmasını yaptım fakat daha önce böyle bi olay başına gelen var mı?
Fan açık ise dışarıdan da gelmiş olabilir

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

Dışarıdan gelmiş de olabilir egzozunuza yapışan bir plastik torba da yanmış olabilir ben de aynısını yaşadım yolda giderken poşetin üstünden geçtim egzoza yapıştı yanık kokusu geldi aradım taradım en son egzozun üzerinde yanık plastik parçasını gördüğümde anlaşıldı

bende de bazen oluyor. Hatta bir keresinde aşırı geldi. Klima motorundan geliyor diye düşünüyorum.

yakın zamanda benim de başıma geldi, sigara içerken. sağa çektim her yere baktım yanan eden yok, devam ettim. :)

Aynı olay benim de bir önceki farklı marka aracımda başıma gelmişti. Aracı alalı iki gün olmuştu ki bu koku beni öyle bi korkurtu ki aha dedim yanıyoz
Arabayı kenara çektim korkarak kaputu açtım aman allahım o nasıl bir kokudur nevrim döndü iki dk sonra hiç birşey kalmadı ve kullandığım 2 yıl boyu böyle birşey de yaşamadım.Aslında araç yeni diye ve o yüzden kokmuştur diye düşünmeden edemedim ve haklı da çıktım.
Yeni nesil araçların % 10 luk bir kısmında bu tarz şeyler oluyormuş.aldığım bayiye sordum hatta oraya sormakla yetinmedim diğer bayilere de sordum, aynı cevabı verdiklerinde huzura erdim
Kazasız sürüşler dilerim

onurduyar

Geri
Üst Alt