Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yan aynalar

nfr22

Kayıtlı Üye
Selamlar..yan aynaları boyatmak mı daha iyi yoksa kaplamak mı ?

Dostum kaplama çok daha basit ve maliyetsiz bir iştir.Ayrıca sana geri dönüş imkanı tanır.Beğenmediğin yada sıkıldığın takdirde söküp çıkarabilirsin. Ya karbon kağıdı ile kaplat yada plastidip yöntemiyle. Son karar yine senin fakat forumda seninkine benzer başlıklar bulabileceğinden şüphem yok.Bir araştırmanı öneririm. Kolay gelsin ;)

furkan kardeşim boyatma kaplama yaptır daha sağlıklı ben yaptırdım belki sıkılırım veya içime sinmez diye kaplattım tavsiye ederim ama işçiliği iyi bir yerde kaplat eger yaparsan yoksa çabuk atma oluyo kabarıyor kardeşim
veu3ah.jpg

Hem de istediğin deseni kaplatabilirsin

Trakyalı Gönderdi...

ben fr krom orjınal rengınde renk atmayan kapak aldım aksesuar..118 lıra cifti

Kardeşim bence kaplama en iyisi ve en temiz olanı tabiki yaptırdığın yerde önemli,istediğin zaman sökersin tekrar orjinal rengiyle kullanmaya devam edersin arabanı

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    174.5 KB · Görüntüleme: 24
al bi dipart sprey bas gitsin

haftasonu ınsallah plastidip ile boyamayı düşünüyorum fakat nasıl cıkartacagım kapakları o benı düşündürüyor

Geri
Üst Alt