Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yan Aynalar

Ogrenci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

2013 model ibiza 1.4 85 hp reference sahibiyim ve yan aynaların kapatılıp kapatılamadığını sormak istedim. Kapatmak istediğimde aynaların hareket etmediğini farkettim ve fazla güç uygulamaktan da korktum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Konunuz açılmıştır.

Aynalar kesinlikle kapatılıyor fakat dikkat edin motorlumu değilmi tam bilmiyorum. Kumanda üzerindeki kapı kilitleme düğmesine uzun basın eğer kendiliğinden katlanıyorsa elektoniktir öyle katlayın. Eğer katlanmıyorsa elle kapatabilirsiniz. Referance modelinde muhtemelen elle kapatıyorsunuzdur.

Peki çok teşekkür ederim deneyeceğim. Doğuş otoda bundan hiç bahsetmemişlerdi.

Otomatik kumandadan kapatma yoksa el ile manuel kapatılır...Sana biraz sert gelmiştir..Ama önce elektrikli katlama varmı onu öğren...

Kapanıyor ama biraz sert. Normal aynalar gibi yana doğru değilde yana-yukarı doğru kapanıyor.

Geri
Üst Alt