Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yan aynalar sorunu

burhanbeyazca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba aranıza yeni katıldım daha öncede belirtmiştim yan dkiz aynalarımla ilgili sorun yaşıyorum bu arada araç 2006 styllance orta panel den aynayı kapatıyorum 2 sn ye içinde yekrar açılıyor sonra tekrar kapanıyor sonra tekrar açılıyor yazmak istemedim araştırdım ama hep farklı konular var ayna ile ilgili bu sıkıntı neden kaynaklıdır yardımcı olursanız memnun olurum

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Merhaba aranıza yeni katıldım daha öncede belirtmiştim yan dkiz aynalarımla ilgili sorun yaşıyorum bu arada araç 2006 styllance orta panel den aynayı kapatıyorum 2 sn ye içinde yekrar açılıyor sonra tekrar kapanıyor sonra tekrar açılıyor yazmak istemedim araştırdım ama hep farklı konular var ayna ile ilgili bu sıkıntı neden kaynaklıdır yardımcı olursanız memnun olurum

Aramıza hoşgeldin kendini ilk üyeler kısmından tanıtmanı isterim

Sorunun elektriksel sanırım ayna kapatma düğmesi bozulmuş yada oksit yapmış olabilir onu kontrol ettirin

kurye ile elden teslime verildi

Öncelikle formumuza hoşgeldiniz. Bir profil resmi ile sizi tanırsak daha hoş olur :) Akü kutup başlıklarını sök biraz bekle geri tak :D Benimde araba giderken kapılar kilitlendiğinde teyp kapanıyordu geri açılıyordu kapıları kafasına göre açıp kapatıyordu sök tak düzeldi :D büyük ihtimalle seninkininde beyni karışmıştır :D

Yok ya geçerken uğramadım :) hemen Profili düzeltiyorum tavsiye içinde sağolun :)))

Geri
Üst Alt