Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konuyu ben pek algılayamadım fakat senin bi derdin var galiba..ne konusu açmıcaksın bir daha burada her olan konuda birileri konu açmamak veya siteye girmemekle tehtid etmeye başladı varsa bi sıkıntı ya burada paylaş veya bizlerden birine yaz serhat ım
sen benim yazdımı kendi üzerine aldın galiba fakat hemen yanı başında duruyor sen göremedin..ama olsun senin canın sağolsun..olan yine SCW'ye olsun

Cezmi abi siteye girmemek tehtid değil ki :D Girmek istemeyen girmez yazmayan yazmaz ama bazı şeyler vardır ki görülmesi lazımdır. Herkesin bir derdi var ve dertlerin tek bir ortak konusu var. Yanı başında duranı ben olarak düşünüp onada cevap vermek istiyorum çünkü kesin bana :D doğruyu anlamak için yanlış tarafa bakıyosunuz. Ben benim hakkımda konuşulana kadar sustum ama herkesin bir sabrı bir derecesi vardır ben kimseye Umut benim babamın yanında çalışıyodu babama yalakalık yapıyodu dedirtmem... Tamam biraz ukala bir havam var kabul ama arkamdan konuşturtmam bir önceki olayda sustum ama bunda susmam. Hata yapanın ben olduğumu düşünmüyorum ve bu konuda gene susuyorum sizlerin bunları görmenizi 4 gözle bekliyorum...

yaa umut ben sana taaa en başta maltepe sahilde ne dedim

Yoksa Serhat abinin yukarda dediği gibi evimde böcek var diye evi terk etmem evi ilaçlatırım yada ilaçlanana kadar o evde bulunmam ama terketmemde

Kız arkadaşımızı falanda getiremicez yani buluşmalara bu ne oluyor?

Şimdi anladım ve çok şaşırdım.. Ben bu kişi hakkında umutla daha önce çok konuşmuştum, ama bunların hepsini onun yapmış olabileceğini düşünmedim, yani o kadarda değil dedim.. Bence kaideye alınacak bi insan değil, gereksiz yere canınızı sıkmaya değmez. Aşağılık kompleksi olan, kendine güveni olmayan, yalanlarıyla insanlara kendini farklı göstermeye çalışan, fındık kadar beyniyle bu kadar yalanın içinden çıkabileceğini zanneden bi aciz. Ben sadece acıyorum, konuda dendiği gibi, acil tedavi olması lazım..

yaa umut ben sana taaa en başta maltepe sahilde ne dedim

Benim insanlık gene ağır bastı Cezmi abi orda yoksa gaddarlık yapıp bir şans daha vermezdim ama vermiş bulundum düzelindiğini sandım ama tam gaz devam ediyomuş sonradan gördüm :( kedi görünümü arkasında aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt