Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konuyu ben pek algılayamadım fakat senin bi derdin var galiba..ne konusu açmıcaksın bir daha burada her olan konuda birileri konu açmamak veya siteye girmemekle tehtid etmeye başladı varsa bi sıkıntı ya burada paylaş veya bizlerden birine yaz serhat ım
sen benim yazdımı kendi üzerine aldın galiba fakat hemen yanı başında duruyor sen göremedin..ama olsun senin canın sağolsun..olan yine SCW'ye olsun

yanlış bir durum zaten yok olamazda ama hakaretten bahsetıyorsun bu yanlış olan bırsey yapılan hakaret ozelden mı yoksa alanen mı yapıldı gereken ceza zaten verılır.Önemlı olan sakın olup dogru karar alabılmek yoksa senın paylaşımına dedıgım bır lafım yok yanlış anlama

Ben kimseden ceza beklemiyorum özelden yapıldı özel olarak halleedilecek abim sıkıntı yok 2 gün bekledim 3 hafta daha beklerim sonuçta karşılaşıcam bu konuyu burda açmayalım en iyisi bu ....:eek:key: dileklerin için teşekkür ederim....:eek:key:

Ben kimseden ceza beklemiyorum özelden yapıldı özel olarak halleedilecek abim sıkıntı yok 2 gün bekledim 3 hafta daha beklerim sonuçta karşılaşıcam bu konuyu burda açmayalım en iyisi bu ....:eek:key: dileklerin için teşekkür ederim....:eek:key:

seninle bir defa karsılastım uafk bır tanısma oldu muhabbet bıle gecmedı bılıyorsun ama sıtede kı davranıslarından paylaşımlarından senden kaynaklı bır durum oldugunu dusunmuyorum.Sonucta en dogru kararı burada sen vereceksın

konuyu ben pek algılayamadım fakat senin bi derdin var galiba..ne konusu açmıcaksın bir daha burada her olan konuda birileri konu açmamak veya siteye girmemekle tehtid etmeye başladı varsa bi sıkıntı ya burada paylaş veya bizlerden birine yaz serhat ım
sen benim yazdımı kendi üzerine aldın galiba fakat hemen yanı başında duruyor sen göremedin..ama olsun senin canın sağolsun..olan yine SCW'ye olsun

ben tehdit etmedim kimseyi Cezmi abi bu arkadaşımız gezi öncesi bi mesaj atmıştı uyarmıştım kaale almadı saonra kendine konu açmış bende yorum yaptım bu sefer anlaşmamışmıydık demiş ben anlaştığımızı sanmıyorum sonra bide özelden bana giren çıkan olup olmadığını da sormuş..... bende buna yakından bakmasını söyledim sadece küfür etmedim ve bu kadar emek olan bi yeri bir asalak geldi diye terk edecek değilim ilaçlar kurtulurum olay budur kimse evini böcek var diye terk etmez.......

seninle bir defa karsılastım uafk bır tanısma oldu muhabbet bıle gecmedı bılıyorsun ama sıtede kı davranıslarından paylaşımlarından senden kaynaklı bır durum oldugunu dusunmuyorum.Sonucta en dogru kararı burada sen vereceksın

teşekkür ederim bu iyi dilekler için elbette melek değilim ama dürüst olduğuma inanıyorum elimden geldiğince herkesi olduğu gibi kabul etmeyide ancak sindiremediğim tek olay yalan ve yalakalık başka şey değil.....

Serhatım böyle bir durum olduğunu bilmiyordum, bu konuyu sadece bilgi amaçlı açtın zannetmiştim.. üzüldüm.. bencede bu kişiyi söyle kardeşim kimse gereken ceza verilsin

ben bu sahıs ın yalanıyla falan ılgılenmedım ıyı ınsandır dedım gectım ancak org sırasında yaptıgı bı hata dan dolayı hatta bı kac hata dan dolayı artık nefretımı kazandı

sıtemızden bır arkadasımızın bayan arkadasının fotograf makınesını alıp ıcındekı resımlerı kendı bılgısayarına attım dedı ve kızın makınesınden sıldı sonra bır baktık resımler yok.. uzerıne gıttıgımızde ozgurun laptop una attım dedı ozgure gıttık ozgur abı benım haberım yok oyle bı sey yok dedı sonra kendı bılgısayarında oldugunu ıtıraf ettı (arkadaslarımızın makınede ozel resımlerıde var ) daha sonra kız ısrar etmıs ve bı gun ben sana getırırım bılgısayarına atarım resımlerı demıs(senın bu kızla ne ısın var ?? nerde goruseceksın ?? ) daha sonra ben uzerıne gıttım konunun boyle bagıra cagıra kendını haklı cıkarmaya calıstı sonrada gıttı resımlerı getırdı attı gerı !!!

belkı yalanların bı zararı yoktur bıze ama !!!! bu ŞEREFSİZLİK cok zararlı bır sey

ben bu sahıs ın yalanıyla falan ılgılenmedım ıyı ınsandır dedım gectım ancak org sırasında yaptıgı bı hata dan dolayı hatta bı kac hata dan dolayı artık nefretımı kazandı

sıtemızden bır arkadasımızın bayan arkadasının fotograf makınesını alıp ıcındekı resımlerı kendı bılgısayarına attım dedı ve kızın makınesınden sıldı sonra bır baktık resımler yok.. uzerıne gıttıgımızde ozgurun laptop una attım dedı ozgure gıttık ozgur abı benım haberım yok oyle bı sey yok dedı sonra kendı bılgısayarında oldugunu ıtıraf ettı (arkadaslarımızın makınede ozel resımlerıde var ) daha sonra kız ısrar etmıs ve bı gun ben sana getırırım bılgısayarına atarım resımlerı demıs(senın bu kızla ne ısın var ?? nerde goruseceksın ?? ) daha sonra ben uzerıne gıttım konunun boyle bagıra cagıra kendını haklı cıkarmaya calıstı sonrada gıttı resımlerı getırdı attı gerı !!!

belkı yalanların bı zararı yoktur bıze ama !!!! bu ŞEREFSİZLİK cok zararlı bır sey

:mad::mad:İnsan aileyız dedıgı bır ortamda bunu yapar mı?

vay be neler oluyomuş meğer..:rolleyes:

yalanın zararı olmaz diye bişey yoktur kıvançcım..Yalan kötü bişeydir..

hatırlatmak isterim ayrıca siteye eklenen fotoğrafların başkasına ait olduğunu söylediğimizde de hemen fotoğraflar silinmişti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt