Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hee madem çalıştığım bu kadar idda ediliyor benimde yöntemlerim var :eek:key: ben avukatıma söyliyim ssk mı yatırmadılar diye bakalım o zaman ne oluyor ;) Ben bu yalanı söyleyeni evime hizmetçi olarak bile almam puhaha

karşındaki salağı kışkırtmak o daha büyük hastalık..bunun bi adı varmıdır sehat ım

Mitomani bir kenara kabullenilmeyen insan olmak ve hala o ortamda yüzsüzce rahat hareketler sergilemek te sanırım bu hastalığın belirtilerinden... Gurur onur insanoğlunun en büyük yapı taşı hatta temelidir... Gurursuz amaçsız hayasız yaşamak insanlara yaranmak onlara yakın olmak için yapılan yalakalık ve yalancı tavırlı güzel sözler kimi zaman tehlikeli kimi zaman can sıkıcı oluyor... ve ben SCW organizasyonlarına kimi zaman eşimle kimi zamanda bayan üüyelerle katıldığımızda bu samimiyetsiz davranışların beni ve bizi rahatsız ediceğini düşünüyorum... Burda hepimizin emeği ve her yapısında hepimizin bir iyiliği vardır muhakkak... Gecelerini gündüzlerine katıp bu siteyi hazırlayan ayağa kaldıran ücretlerini cebinden karşılayıp birçok şeyi para almadan yapmaya çalışan yönetim ve yönetimdeki arkadaşlarımızın abilerimizin bu durumdan haberdar olduklarından da eminim... ve eminimki onlarda bu durumdan hayli rahatsızlar.... Dur ve git denmesini temenni etmekten başka bi çaremiz yok şuan malesef..... herkese iyi forumlar.........

paylaşım için tşkler ama burada daha cok paylaşımdan ziyade bırı yada bırılerınden rahatsızlıgını dıle getırıyorsun gıbıme gelıyor bu kısı sıte içerisinden bu kadar yazdıysan ısım ver barı

Paylaşımın çok güzel Serhat..Teşekkürler :eek:key:

Güzel bir paylaşım olmuş Serhat :eek:key:
Bu konuda herkesin biraz bilgi sahibi olması gerekiyordu zira hala söylenen yalanların arkasında iyi niyet arayanlar da var...Bunun bir hastalık olduğunu bilmek gerekiyor.

karşındaki salağı kışkırtmak o daha büyük hastalık..bunun bi adı varmıdır sehat ım

Evet var abi ama bu bana şahsıma özelden yapılan hakaretin hesabını sorucam zaten o ayrı burda kışkırtmak değil sebep aslında nbazı şeylerin dile gelmesi rahatsız olduysanız bu konuda bir daha bişey paylaşmam Cezmi abi.... bana gelen şahsi mesajı burda paylaşmadım er yada geç zaten o şahsiyetle karşılaşıcam.....

paylaşım için tşkler ama burada daha cok paylaşımdan ziyade bırı yada bırılerınden rahatsızlıgını dıle getırıyorsun gıbıme gelıyor bu kısı sıte içerisinden bu kadar yazdıysan ısım ver barı

Ben bu kadar zamandır burada rahatsızlığımı arkadan konuşarak yada dedikodu yaparak dile getirmedim hepsinin yüzlerine de söyledim gene söylerim söylüycemde bu yüzsüzlüğü gösterebilen şahsiyetleri kınıyorum ve burdada yazıyorum konu bu ve bunu herkeste b iliyor gizli değil ben bunda yanlış bi durum görmüyorum.......

Ben bu kadar zamandır burada rahatsızlığımı arkadan konuşarak yada dedikodu yaparak dile getirmedim hepsinin yüzlerine de söyledim gene söylerim söylüycemde bu yüzsüzlüğü gösterebilen şahsiyetleri kınıyorum ve burdada yazıyorum konu bu ve bunu herkeste b iliyor gizli değil ben bunda yanlış bi durum görmüyorum.......

yanlış bir durum zaten yok olamazda ama hakaretten bahsetıyorsun bu yanlış olan bırsey yapılan hakaret ozelden mı yoksa alanen mı yapıldı gereken ceza zaten verılır.Önemlı olan sakın olup dogru karar alabılmek yoksa senın paylaşımına dedıgım bır lafım yok yanlış anlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt