Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıvanç ben yalakalık yapmak için insanlara yaranmak için yalan söylemem... iki konuyu birbirine bağdaştırmayalım.... biz burda mitomani hastalarından bahsediyoruz ve bu hastaların topluma çıkardığı zorluklardan.... yalan söylemek kolaydır elbet arkadaşlarımda şahit olurlarki akşam biyerdeysem eşim bilir sıkıntı çıkarmaz....

ulan sımdı konusturucan benı :D sımdıde bozma sırası bendemı :)

ulan sımdı konusturucan benı :D sımdıde bozma sırası bendemı :)

yok habire evlilik konusuna giriiyosun ya kardeşim ondan diyorum neden hep ordan tutuyosun diye :) ben nerdeysem söylerim sen merak etme çok şükür bu konuda sıkıntı çekmiyorum eşim hem anlayışlı hemde olgun bi insan..... senide evlenince görmeyi umud ediyorum bakalım buluşmalarda kafana çanta ve türevi şeyler yiyecekmisin....:D

sımdı bulusmaya geldıgım arkadaslarım genelde bu konuda gazlanmaya calısırlar ama sor bakalım bırısı bı sey demısmı kanka neyse konumuzdan cıkmayalım

Konu içine girsek daha çooook yalanlar çıkıcak ortaya :D atıp tutmalar off off :D ama hiiiç şaşırmadım :D

hahahah ne güldüm onada ya Kıvanç :D ne bilmediğim patronlarım olmuş halbuki sadece Türktelekomda, Marintekte ve ARD metal de çalışmama rağmen :D

hahahah ne güldüm onada ya Kıvanç :D ne bilmediğim patronlarım olmuş halbuki sadece Türktelekomda, Marintekte ve ARD metal de çalışmama rağmen :D

Bizden nasıl gizledin bide evinde üç hizmetçili büyük bi patronun yanında çalışmışsın ayıp ayıp hiç mi görmedin villalarını patronunun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt