Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mitomani bir kenara kabullenilmeyen insan olmak ve hala o ortamda yüzsüzce rahat hareketler sergilemek te sanırım bu hastalığın belirtilerinden... Gurur onur insanoğlunun en büyük yapı taşı hatta temelidir... Gurursuz amaçsız hayasız yaşamak insanlara yaranmak onlara yakın olmak için yapılan yalakalık ve yalancı tavırlı güzel sözler kimi zaman tehlikeli kimi zaman can sıkıcı oluyor... ve ben SCW organizasyonlarına kimi zaman eşimle kimi zamanda bayan üüyelerle katıldığımızda bu samimiyetsiz davranışların beni ve bizi rahatsız ediceğini düşünüyorum... Burda hepimizin emeği ve her yapısında hepimizin bir iyiliği vardır muhakkak... Gecelerini gündüzlerine katıp bu siteyi hazırlayan ayağa kaldıran ücretlerini cebinden karşılayıp birçok şeyi para almadan yapmaya çalışan yönetim ve yönetimdeki arkadaşlarımızın abilerimizin bu durumdan haberdar olduklarından da eminim... ve eminimki onlarda bu durumdan hayli rahatsızlar.... Dur ve git denmesini temenni etmekten başka bi çaremiz yok şuan malesef..... herkese iyi forumlar.........

2 haftadır aynen böyle bir insanla uğraşıyorum:) nerdeyse 15 yıllık dostlarımla aramı bozacaktı. Ama daha dün oturduk konuştuk yalanlarını ortaya çıkardık. Çok güzel bi paylaşım eline sağlık kardeşim:eek:key:

2 haftadır aynen böyle bir insanla uğraşıyorum:) nerdeyse 15 yıllık dostlarımla aramı bozacaktı. Ama daha dün oturduk konuştuk yalanlarını ortaya çıkardık. Çok güzel bi paylaşım eline sağlık kardeşim:eek:key:

Bizde uğraşıyoruz Cihan malesef bunun bi çaresi yok aslında insan kendini bilmedikten sonra.....

ama hatun kısılere soylenen yalan bunlara dahıl degıl degılmı :)

sankı sen soylemıyorsun :) karıcıgım 550 tane lahmacun sıparısı aldık :) bıraz ıs yerınde kalacagım :)

yalan söyleyenleri bende karşımda bozmayı çok severim:D:D

sankı sen soylemıyorsun :) karıcıgım 550 tane lahmacun sıparısı aldık :) bıraz ıs yerınde kalacagım :)

Kıvanç ben yalakalık yapmak için insanlara yaranmak için yalan söylemem... iki konuyu birbirine bağdaştırmayalım.... biz burda mitomani hastalarından bahsediyoruz ve bu hastaların topluma çıkardığı zorluklardan.... yalan söylemek kolaydır elbet arkadaşlarımda şahit olurlarki akşam biyerdeysem eşim bilir sıkıntı çıkarmaz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt