Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalıtım

raider

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum herkese iyi forumlar :).Aracım 2007 cordaba 1.4 tdi. Aracımın arka tarafından çok yol sesi geldiğini düşünüyorum. Lastiklerde sert birazda onun etkisiyle 100 km cıvarı çok yol sesi geliyor. Bağajın tabanında yalıtım için hiç bir şey yok. Bende tekzenden firex marka ses yalıtım malzemesi aldım ancak kendinden yapışkanlı değil bally ile yapıştırmak istemiyorum. Bunu ne ile yapıştırabilirim sizin araçlarda yalıtım var mı ses durumu nasıl yorumlarınızı bekliyorum. Uygulama yaptıktan sonra sonuçlarını ve resimlerini paylaşmayı düşünüyorum. Herkese teşekkürler.

Bali ile çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum açıkcası başka kuvvetli yapıştırıcı tavsiyelerini dikkate alın öyle yapıştırın derim. Bali'nin miadı doldu :)

Selamun aleykum herkese iyi forumlar :).Aracım 2007 cordaba 1.4 tdi. Aracımın arka tarafından çok yol sesi geldiğini düşünüyorum. Lastiklerde sert birazda onun etkisiyle 100 km cıvarı çok yol sesi geliyor. Bağajın tabanında yalıtım için hiç bir şey yok. Bende tekzenden firex marka ses yalıtım malzemesi aldım ancak kendinden yapışkanlı değil bally ile yapıştırmak istemiyorum. Bunu ne ile yapıştırabilirim sizin araçlarda yalıtım var mı ses durumu nasıl yorumlarınızı bekliyorum. Uygulama yaptıktan sonra sonuçlarını ve resimlerini paylaşmayı düşünüyorum. Herkese teşekkürler.
İlk önce butuself yalıtım malzemesi ile iyice kapla sonra kendinden yapiskanli ses yalıtım sungeri fazla masraf tutmuyor zaten işçilik olarak çok zahmetlidir şimdiden kolay gelsin

Daha önce yapılış konusu

http://www.seatclubworld.com/index.php?threads/19761/

memet_one verdiğin linkte çok güzel yapılmış ona bakarak yaparım. Teşekkürler

Sizde yaptiktan sonra burada paylaşırsaniz sizden sonrakilere yardimci olmus olursunuz

Herkese hayırlı bayramlar. Şu an uğraşamıyorum bayram girdi araya bayramdan sonra inşallah sonuçlarını burda paylaşacağım. Ses ölçümü yapacağım arada fark olup olmadığını paylaşacağım.

Geri
Üst Alt