Yalıtım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yalıtım

raider

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum herkese iyi forumlar :).Aracım 2007 cordaba 1.4 tdi. Aracımın arka tarafından çok yol sesi geldiğini düşünüyorum. Lastiklerde sert birazda onun etkisiyle 100 km cıvarı çok yol sesi geliyor. Bağajın tabanında yalıtım için hiç bir şey yok. Bende tekzenden firex marka ses yalıtım malzemesi aldım ancak kendinden yapışkanlı değil bally ile yapıştırmak istemiyorum. Bunu ne ile yapıştırabilirim sizin araçlarda yalıtım var mı ses durumu nasıl yorumlarınızı bekliyorum. Uygulama yaptıktan sonra sonuçlarını ve resimlerini paylaşmayı düşünüyorum. Herkese teşekkürler.

PATRON

Administrator
Bali ile çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum açıkcası başka kuvvetli yapıştırıcı tavsiyelerini dikkate alın öyle yapıştırın derim. Bali'nin miadı doldu :)

memet_one

VİP Üye
Administrator
Selamun aleykum herkese iyi forumlar :).Aracım 2007 cordaba 1.4 tdi. Aracımın arka tarafından çok yol sesi geldiğini düşünüyorum. Lastiklerde sert birazda onun etkisiyle 100 km cıvarı çok yol sesi geliyor. Bağajın tabanında yalıtım için hiç bir şey yok. Bende tekzenden firex marka ses yalıtım malzemesi aldım ancak kendinden yapışkanlı değil bally ile yapıştırmak istemiyorum. Bunu ne ile yapıştırabilirim sizin araçlarda yalıtım var mı ses durumu nasıl yorumlarınızı bekliyorum. Uygulama yaptıktan sonra sonuçlarını ve resimlerini paylaşmayı düşünüyorum. Herkese teşekkürler.
İlk önce butuself yalıtım malzemesi ile iyice kapla sonra kendinden yapiskanli ses yalıtım sungeri fazla masraf tutmuyor zaten işçilik olarak çok zahmetlidir şimdiden kolay gelsin

Daha önce yapılış konusu

http://www.seatclubworld.com/index.php?threads/19761/

raider

Kayıtlı Üye
memet_one verdiğin linkte çok güzel yapılmış ona bakarak yaparım. Teşekkürler

#ismail

Kayıtlı Üye
Sizde yaptiktan sonra burada paylaşırsaniz sizden sonrakilere yardimci olmus olursunuz

raider

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı bayramlar. Şu an uğraşamıyorum bayram girdi araya bayramdan sonra inşallah sonuçlarını burda paylaşacağım. Ses ölçümü yapacağım arada fark olup olmadığını paylaşacağım.

Üst Alt