Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaklaşan 15.000 bakımı

abi yarın vw ne yazmış mobil ne demiş araştırırım

Üreticini kitapçığında ve hemen her yağ ambalajında, katkı kullanmayın diye yazar, servislere yağı siz götürürseniz, bunu iş emrine işlerler, ileride olmaz ya motor içinde garantiyi ilgilendiren bir arıza çıkarsa, bu madde işinizi zorlaştırabilir. Bence bunlardan çok, carbon clean ürünü araştırın derim, hele ki tsi motor için.
çağlar bey bu carbon clean olayından kısaca bahsedebilir misin? benim gibi bilmeyenlerde bilgi sahibi olurlar? teşekkürler.

Carbon clean bir markadır, ancak selpak gibi olmuştur. Yakıtın geçtiği her yeri temizleyen bir işlemdir, rail hattından egzosa kadar. Depoya konulmaz, kendi makinası ile dışarıdan bağlanır yapılır, 1 saat kadar sürer, etkisini bağımsız laboratuvar sonuçları ile ispat etmiş tek markadır. Atmosferik motorda belgeli sonuca ulaşmak kolaydır, işlem öncesi/sonrası kompresyon testi yapılır ve fark , rakam ile okunabilir. Fiat servislerinde periyodik bakıma dahil edilmiştir, müşteriye sormaksızın yapılır, sonuç: enjektör garanti giderleri nerede ise sıfırlanmıştır, yani enjektör arızaları bitmiştir. tsi motorları ile ilgili de çalışma var ama resmen açıklanmadı, detayı yazamam . Bosch servislerin tümünde bulunur. Kullanılmış kapağa/kutu için, satıcıya prim vermeyen bir firmadır (sektörde olan anlar)
Şahsen 15.000km de bir yaptırırım.

Carbon clean bir markadır, ancak selpak gibi olmuştur. Yakıtın geçtiği her yeri temizleyen bir işlemdir, rail hattından egzosa kadar. Depoya konulmaz, kendi makinası ile dışarıdan bağlanır yapılır, 1 saat kadar sürer, etkisini bağımsız laboratuvar sonuçları ile ispat etmiş tek markadır. Atmosferik motorda belgeli sonuca ulaşmak kolaydır, işlem öncesi/sonrası kompresyon testi yapılır ve fark , rakam ile okunabilir. Fiat servislerinde periyodik bakıma dahil edilmiştir, müşteriye sormaksızın yapılır, sonuç: enjektör garanti giderleri nerede ise sıfırlanmıştır, yani enjektör arızaları bitmiştir. tsi motorları ile ilgili de çalışma var ama resmen açıklanmadı, detayı yazamam . Bosch servislerin tümünde bulunur. Kullanılmış kapağa/kutu için, satıcıya prim vermeyen bir firmadır (sektörde olan anlar)
Şahsen 15.000km de bir yaptırırım.
Çağatay Bey, teşekkür ederim. Aydoğanlar'a gidince soracağım bakalım ne diyecekler. ayrıca ne fiyat isteyecekler merak da ediyorum. ama tahminlerime göre öyle bir uygulamaları olacağını sanmıyorum. ankara için bunu bilen var mı acaba?

carbon clean fiyatını 50-60 tl gibi hatırlıyorum bence hiç dokunacak bir rakam değil benim araç da 15 bine yaklaştı bi ara yaptıracam kısmetse

Ankarada nerde yaptırabiliriz. servislerin hepsinde var mı?

Geri
Üst Alt