Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt tüketiminde kendi rekorum :)

Durduk yere polemik çıksın istemedim, ama hala aynı fikirdeyim, yüz yüze olsak söylerim de böyle olmuyor Enes.. :)

yok yok 100 tl ile 643 km yazmıştın da bende mesaj tarihine bakarsan o zaman ki benzin fiyatlarıyla şu an ki arasında uçurum var diyecektim :)

yok yok 100 tl ile 643 km yazmıştın da bende mesaj tarihine bakarsan o zaman ki benzin fiyatlarıyla şu an ki arasında uçurum var diyecektim :)

ozaman ne kadardıki benzin.. 3 lira bile olsa 30 litreye 643 km giden bi araç varmıdır..

insan azmettikten sonra başarıyı yakalayabiliyor nice uzun km li yollara :)

Arkadaşlar moralinizi bozmak gibi olmasın da benim çok bozuldu sizinle de paylaşmak istiyorum, Venezuella 40 litre benzin aldık ödenen miktar 3 bolivarmıdır nedir buranın parası ile türkçe meali 0.75 kuruş ağlamak istiyorum ya litresini ödeyecek karşılıkta bir para yok kafayı yememek elde değil. :((((

Arkadaşlar moralinizi bozmak gibi olmasın da benim çok bozuldu sizinle de paylaşmak istiyorum, Venezuella 40 litre benzin aldık ödenen miktar 3 bolivarmıdır nedir buranın parası ile türkçe meali 0.75 kuruş ağlamak istiyorum ya litresini ödeyecek karşılıkta bir para yok kafayı yememek elde değil. :((((

Abi o ne Yhaa :(
vergisiz kaç paraya gelio acaba bu yakıt:mad:

sudan ucuz anasını satayım :(

Geri
Üst Alt