Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yakıt göstergesi dans ediyor...

Konu, 'Teknik Döküman ve Arşivler' kısmında agape666 tarafından paylaşıldı.

1. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    bu gün bir sorun yaşadım, yol bilgisayarı 100 km lik yakıt gösteriyodu bi dakika kadar yakoş yukarı bekledim ilerlediğimde yakıtın 30 km ye düştüğünü yakıt ibresininde tamamen sıfıra geldiğini gordum düzlüğe çıktım, acil benzin alayım derken 5-6 dakıka içinde tekrar yavaş yavaş 100 km ye çıktığını gördüm. bu bir arıza mıdır sizce

2. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Yokusta 30'a dusup duzlukte 100'e ciktiysa normaldir.

3. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bizim benzin iblereli :D digital olduğundan yol bilgisayarına göre iniyo çıkıo :D en sevmediğim şey

4. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    düzlüğe geçtikten 5 dk sonra kendine geldi

5. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    normaldir arkadaşım da sen baya dik bi yokuş cıktın heralde.Ben bi keresinde arabayı park ederken 5 yazıyodu usendim benzin almaya biraktim kapatırken bi 0 oldu dedim benzinlige giderim yakın zaten sabah bindim çalışmadı araba gittim 1.5lt lik su şişesine benzin aldım ekledim yine çalışmadı gittim 10lt lik bidona doldurdum bu sefer.Adamlar artık deponun en üstüne mi koymuşlar boruları nedir.

6. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    onun nedenı yokusta samandıra dusuk algılıyor o sebebden bende ceyrek depo ya yakın benzın olur yokus cıkarken benzın lambası yanar duzluge cıkınca duzelır:)

7. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Çıkılan yokuşun baya bi dik olması lazım ki benzin 100 km den 30 km ye düşsün...Şamandıra da bozulmuş olabilir..Benim 2 yıl önce bozuldu ve değiştirmiştim...

8. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey SCW Üyesi

238
    26
    28
    Genellikte Her Seat Da öyle yokuş yukarı çıkarken ibre aşşa düşüyor rampa aşşa 5 dk durun kontagı kapatıp açın ibre kendiliğinden yükseliyo

9. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    arkadaşlar bu sadece seata has bir özellik değildir. bu bütün araçlarda hatta tırlarda bile böyle bu olay. yokuş yukarı çıkarsınız yakıt deponun arkasına toparlanır dolayısıyla ibre aşşağıya düşer yada yukuş aşşa çevirir araba kafasını yakıt öne gelir bu seferde fazla yakıt gösterir ki en sakatıda bu. bu arada erhanım yol bilgisayarı ile yakıt göstergesinin bir alakası yok.

Sayfayı Paylaş