Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yakıt durumu, kış şartları

LPG de Sakin kullanım çok önemlidir.. Sakin kullanımda çok güzel değerler elde edebilirsin ama bizdeki mantık şudur (bende de öyleydi) madem yakıtı yarı fiyatına alıyorum (kaldıki artık yarısı değil üçte ikisi) canını çıkarıncaya kadar basayım tüplü ve öfkeli olsun :D

yok yok kesinlikle hız yapmıyorum.

Şehir dışı ortalama 90-100 civaarı gidiyorum

bende 1.2 TSI kullanıyorum bu aralar bir depoyla 750 km civarı gidiyorum. ama senin dediğin 960 km leri yazın bile göremedim:)

yorumun için teşekkür ederim.peki benzini nerden alıyosun, o da farkediyo heralde.ben şimdi yeniden fulledim shell den.yaklaşık 280 km gittim ve bir diş indi gösterge.bakalım bunda ne kadar yakcak.gittikçe daha da düşecek inş. hakketen yakıt konusunda çok memnunum arabamdan.

vallah reis ya selçuk sanki dizel kullanıyo arabalar aynı benle ama adam 700 km diyo bide şehir içi 2500de vites degiştiriyom diyo bende öyle yapıyom ama yok bidahiki sefere sırf selçıkla aynıdegerlerdemiyim diye deneme yapacam kıl oldum ya:D:D:Dyok olmazsa bundan sonra ali abinin degerleri baz alacam rahatlamak içinpuhahapuhahapuhaha

Ben göremiyorum o degerleri yavvv:D

tamam ozaman benim durum iyiymiş benim arası genelde hep 7.4 7.8 olarak gözüküyo bende Ekli dosyayı görüntüle 9268 burası senin hiç 7.8 zin üstüne çıkmıyo dedinsandım çünki benim orası genelde 9.2 11.4 felan oluyo orası anlık tüketim demi
orası Anlık Abicim ona bakılmaz Araba Kullanırken ğer baksaydım önceki aracımda kaza yapardım 45 -50 gösterdiğini gördüm.. :D

ben 1. yakıt ortalamasından bahsediyorum (önceki resim :eek:key:
Senin 11.4 gördüğün yer :eek:

Aracım 12 binde suan FR modeli ve Ortalamam 7.7 ila 8.2 arası degisiyor. Sehir ici 37,5 kurus yakıyorum net olarak. Zaman zaman gaza tepkim yüksek olur ise 43 kurusa kadar cıkabiliyor. Oda devirleri 4 bin 5 binden once vites degistirmedigim icin.

Aynen benim dediğim olay ben söyleyince millet niye şaşırdı onu anlamadım.. :eek:key:

tamam sende bendensin kardeş :):)

Bak emrenin kine ne güzel yorumlar yazmışın beni niye uğraştırıyon arkadaşım sen müşterisiz Zamanına mı denk geldik hayırdır :D

orası Anlık Abicim ona bakılmaz Araba Kullanırken ğer baksaydım önceki aracımda kaza yapardım 45 -50 gösterdiğini gördüm.. :D

ben 1. yakıt ortalamasından bahsediyorum (önceki resim :eek:key:
Senin 11.4 gördüğün yer :eek:

Aynen benim dediğim olay ben söyleyince millet niye şaşırdı onu anlamadım.. :eek:key:

Bak emrenin kine ne güzel yorumlar yazmışın beni niye uğraştırıyon arkadaşım sen müşterisiz Zamanına mı denk geldik hayırdır :D
yok selçuk o zaman daha resileri yüklememiştim yükledikten sonra ve sen okeylediktensonra işler degişti benimde ortalam genelde 7.4 ve 7.8 çıkıyo genelde orası ben anlık verilerle karıştırdım pardon yani bide müşteri yok tu canım sıkın dı biraz müşteri geldide rahatladım:D:D:D:D:D

Benim 600 km nin üzerinde gidiyor şehir içinde yalnız havalardan kaynaklandığını düşnüyorum yaz olsa 700 km gibi bir yol yapacağıma eminim :eek:key: (Full Şehir içi)

Abi biz gayet normal kullanıp 500 600 arası yapıyoruz sen kaçla gidiyosun abi 700 km yapacağına eminmisin.? :)

Ben göremiyorum o degerleri yavvv:D

Abi biz gayet normal kullanıp 500 600 arası yapıyoruz sen kaçla gidiyosun abi 700 km yapacağına eminsin.? :)

Buyur Burdan Yak... Arkadaşlar iyi Okumanızı tavsiye ederim 700 Km Yol yapıyorum demedim 600 Km Yol gidiyorum Bir depo ile dedim..
:mad:
Yazın arabanın ilk bakımından sonra filan hedefim 700 Km dedim umud ettiğim yapıp yapamayacağımı bilmediğim değer 700km :ahkafam:

@arthur
Bu yorumların müsebbibi sensin biliosun dimi abi.. :kizgin:

Buyur Burdan Yak Arkadaşlar iyi Okumanızı tavsiye ederim 700 Km Yol yapıyorum demedim 600 Km Yol gidiyorum Bir depo ile dedim..
:mad:
Yazın arabanın ilk bakımından sonra filan hedefim 700 Km dedim umud ettiğim yapıp yapamayacağımı bilmediğim değer 700km :ahkafam::eek:key:

@arthur
Bu yorumların müsebebi sensin biliosun biliosun dimi abi.. :kizgin:
ama selçuk ben dedigim gibi senin onuda yapabilecegin için yazdım demi nevar canım sen de evet yapacagım ve göreceksiniz de .ayrıca kardeş ben sana dedim senin araba söyle bi 6000 olsun ondan sonra konuşmaz lazım şimdisenin nazik mod

Geri
Üst Alt