Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yakıt durumu, kış şartları

npatın be selçuk kardeş sen böyle sorulara cevap yazma senin cevabı okuduktan sonra ben kahroluyom ya :) 700 km bide şehir içi vay anam vay gene biyerlerim agrıdı:D:D:D:D

benim 2006 ibiza 1.4 araç tüpte
36 lt ile yani ortalama 90tl ile
şehir içi çoksa 300 km
şehir dışı çoksa 360-380 km gidiyor.

Nasıl sizce değerler? tüpü göstereyim mi bir?

iyi bir ayarla 30 kuruşun altına düşürmelisin şehir içinde..:eek:key:

moralim bozuldu valla

LPG de Sakin kullanım çok önemlidir.. Sakin kullanımda çok güzel değerler elde edebilirsin ama bizdeki mantık şudur (bende de öyleydi) madem yakıtı yarı fiyatına alıyorum (kaldıki artık yarısı değil üçte ikisi) canını çıkarıncaya kadar basayım tüplü ve öfkeli olsun :D

tamam ozaman benim durum iyiymiş benim arası genelde hep 7.4 7.8 olarak gözüküyo bende Fotoğraf0677.jpg burası senin hiç 7.8 zin üstüne çıkmıyo dedinsandım çünki benim orası genelde 9.2 11.4 felan oluyo orası anlık tüketim demi

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0677.jpg
    Fotoğraf0677.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 10
Aracım 12 binde suan FR modeli ve Ortalamam 7.7 ila 8.2 arası degisiyor. Sehir ici 37,5 kurus yakıyorum net olarak. Zaman zaman gaza tepkim yüksek olur ise 43 kurusa kadar cıkabiliyor. Oda devirleri 4 bin 5 binden once vites degistirmedigim icin.

Aracım 12 binde suan FR modeli ve Ortalamam 7.7 ila 8.2 arası degisiyor. Sehir ici 37,5 kurus yakıyorum net olarak. Zaman zaman gaza tepkim yüksek olur ise 43 kurusa kadar cıkabiliyor. Oda devirleri 4 bin 5 binden once vites degistirmedigim icin.
tamam sende bendensin kardeş :):)

Geri
Üst Alt