Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yakıt durumu, kış şartları

Zaten bir selçuk yaktırmıyor araca birde bizim birader bende su gibi içiyor arabalar nedense :)
vallah reis ya selçuk sanki dizel kullanıyo arabalar aynı benle ama adam 700 km diyo bide şehir içi 2500de vites degiştiriyom diyo bende öyle yapıyom ama yok bidahiki sefere sırf selçıkla aynıdegerlerdemiyim diye deneme yapacam kıl oldum ya:D:D:Dyok olmazsa bundan sonra ali abinin degerleri baz alacam rahatlamak içinpuhahapuhahapuhaha

npatın be selçuk kardeş sen böyle sorulara cevap yazma senin cevabı okuduktan sonra ben kahroluyom ya :) 700 km bide şehir içi vay anam vay gene biyerlerim agrıdı:D:D:D:D

Zaten bir selçuk yaktırmıyor araca birde bizim birader bende su gibi içiyor arabalar nedense :)

Abi Yalan Yok LPG de 12 litre gördüğüm yerlerde 7-8 ortalama ile geziyorum hesap belli 38,5 Kuruş yakıt giderim var km de oda şehir içi TSI la..

LPG ilede 30-35 kururş Arası dolaşıyorum.. :eek:key:

Abi Yalan Yok LPG de 12 litre gördüğüm yerlerde 7-8 ortalama ile geziyorum hesap belli 38,5 Kuruş yakıt giderim var km de oda şehir içi TSI la..

LPG ilede 30-35 kururş Arası dolaşıyorum.. :eek:key:
selçuk kardeşim sen hiç gaza gelip basmaz mısın sen hiç arabayla oynamaz mısın kardeşim burda kalp hastası olan var kafayı yemek üzere olan var birde onları düşün be kardeşim naptın ya biraz şu atraksiyon yaptıkların da oluşan benzin yakmalarını anlatda rahatlayayım ben yahu:D:D:D:D:D

vallah reis ya selçuk sanki dizel kullanıyo arabalar aynı benle ama adam 700 km diyo bide şehir içi 2500de vites degiştiriyom diyo bende öyle yapıyom ama yok bidahiki sefere sırf selçıkla aynıdegerlerdemiyim diye deneme yapacam kıl oldum ya:D:D:Dyok olmazsa bundan sonra ali abinin degerleri baz alacam rahatlamak içinpuhahapuhahapuhaha
arabaları degiştirin bakalımm 1 aylık :D sen 2 hafta binmessen kırmızı bogaya aynı degerde yakarsınızz

Geri
Üst Alt