Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakin bir arkadasima

feda

Kayıtlı Üye
25 bin tl kadar arac bakiyorum benzinli oncelikli tercihimiz seat ibiza kullanan varsa bilgi verebilirmi yakit ve performans konusunda

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

25 bin tl kadar arac bakiyorum benzinli oncelikli tercihimiz seat ibiza kullanan varsa bilgi verebilirmi yakit ve performans konusunda

Hadi hayırlısı abi kullanan arkadaşlar görünce yardımcı olurlar

kurye ile elden teslime verildi

bende 1.4 var lpg taktırdım 65 tl ye 320 km yol yapıyorum şehır ıcı arabadan ınesım gelmıyor :D benzınlı aramanızdakı sebeb ne acaba

• Beğen
Reaksiyonlar: feda
lpgli alın, yakıt inanılmaz tatmin eder sizi. Çok konforlu değil ama sınıfına göre gerçekten güzel bir araç. Tüm parçalar alman malıdır. Parça fiyatı pahalıdır ama bir taktırırsın yıllarca sorunsuz gider. Motoru gayet sessiz bir araçtır. Çok performanslı değildir. Dış görünümünden al benisi çoktur. Donanımı bu fiyatlara göre çok iyidir.

ben 2012 ıbıza aldım benzinli ama yakıt tüketimi bana biraz fazla geldi üstelik aldığım günden bu yana bir defa 120 ye çıktım onun dışında çok sürat yapacağım bir yerde olmamasına rağmen. Günlük (gidiş-geliş) 15 km yol yapıyorum yarım depo benzin c.ertesinden bugüne ancak kullandım. benzin bitti yani. Tüp taktırmayı da hiç düşünmüyorum. Yine de güzel araba albenisi var.

ben 2012 ıbıza aldım benzinli ama yakıt tüketimi bana biraz fazla geldi üstelik aldığım günden bu yana bir defa 120 ye çıktım onun dışında çok sürat yapacağım bir yerde olmamasına rağmen. Günlük (gidiş-geliş) 15 km yol yapıyorum yarım depo benzin c.ertesinden bugüne ancak kullandım. benzin bitti yani. Tüp taktırmayı da hiç düşünmüyorum. Yine de güzel araba albenisi var.
Kardeşim 10-15 bin km den sonra yakıtı düşer arkadaşımda aldı 9binde taktırdı tüp hala çok yakıyor diyor arac 12 bin olmuştur..km çoğaldıkça yakıt düşüyor onunkinde senin araç kaç km de

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

10.563

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum 1.4 benzinli ibiza 5000 km yol geçtim 100 tl lik benzinle karma kullanımda yaklaşık 400-450 km yol yapıyorum

Bende 2013 1.2 tsi var yakit cok dusuk degil ama performans fazlasiyla tatmin edici :) ben cok memnunum siddetle tavsiye ederim

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt