Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıtta En Cimri Otomobiller

Ali

Kayıtlı Üye
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı şirketlerin bildirimlerine göre 100 km mesafede en az yakıt tüketen 10 aracı açıkladı. İşte araçlar;

Cıtroen 1.6 HP Mekanik
Şanzıman: Manuel
Tüketim: 4,1 LT
Motor Türü: Euro 5

Fıat Punto 1.3 Multijet Mekanik
Şansıman: Manuel

Cıtroen 1.4 HDI Mekanik
Motor Türü: Euro 4

Peugeot 107 Mekanik

Seat Ibıza 1.6 Mekanik
Tüketim: 4,2 LT

Ford Fıesta 1.6 Mekanik

Ford Fiesta 1.4 Mekanik

Fiat 500 1.3 Multijet Mekanik

Fiat 500 1.3 Multijet Mekanik

Audı A3 1.6
Şanzıman: Otomatik
Tüketim: 4,3 LT

Kaynak : bilgiportu.net

İbiza'nın 1.2 TDI motorlu olanı var.100 km'de 3.8 lt yakıyor :) Boyle zamanlarda insanın 1.2 TDI alası geliyor :D

Ford fiesta 1.6 dediği tdci olması lazım benim bir önceki aracım 95 hp euro 5 (dpf) idi yalnız...

Bizim şirkette kiralık Clio 3 dci var ben onun gibi koklayan araba görmedim daha

Hitler motoru Audi A3 1,6 102 HP 8V hitler motoru otomatik 4,3 litre yakıyormuşmuş yalana bak :)

Top Gear'ın en sevdiğim bölümcüklerinden biri, BMW M3'ün Prius'dan nasıl daha ekonomik olduğunu anlatıyor :)

bendece veriler yanlışş:confused: arkadaşlarda var bir cogu ögle bi rakam duymadım agızlarından ::)

Geri
Üst Alt