Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıtta En Cimri Otomobiller

bazı sonuçlar hiç inandırıcı gelmedi hele hele audi a3 hiç inandırıcı değil...

Hitler motoru Audi A3 1,6 102 HP 8V hitler motoru otomatik 4,3 litre yakıyormuşmuş yalana bak :)

O Motor Bizim 102 lik 1.6 Değil yalnız..
Dikkat Ederseniz altında Euro 5 diye not düşülmüş.. (Euro 5 Standardı: 109 g/km’lik CO2 emisyonu)
O Audinin tek kapılarında kullandığı 105 bg lik Dizel Motorudur (1.6 TDI).. Zaten arabanın otomatik oluşundanda anlayabilirsiniz ve hakikaten o motor 100 Km/4.1 gibi bir yakıt tüketim değerine sahiptir, en azından fabrika verisi böyle.. :eek:key:

Abi polo bluemotion'un ustune araç tanımam :D resmen bedava gezıorsunuz.Arkadaşımın eniştesi aldı adam ne zaman yakıt aldığını soruosun hatırlamıyor.:D Araba ilk depoda 1000kmyi geçmişti.Uzun yolda 1200+sı var.Tamam aile babalarına gidecek araba,fiyatı dışında.. bir sıkıntısı yook :)

Yurt dışına iş için gittiğimde özellikle bayanlar ve gençlerde ,örneğin en son italyada bolca rastladım ;tek kapalı 2 kişilik smart görüyorum dizeli var sanırım tahminim 700 kg civarındadır o araç hadi 800 olsun, Türkiye'de denk gelmedi:confused:

Saxo 1.5d :) Eski tip dizel motor var üstünde 20 liraya 200km gidiyo bi depoyla 1000km'nin üzerine çıkıyo ve en şaşırtıcı yanıda kızartma yağıyla bile gidiyo diye okumuştum :)

Geri
Üst Alt