Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt ?

yan53

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugun itibari ile kuzenime ERYA'dan sıfır 1,6 leon TDİ DSG aldık..şimdi aldıktan sonra sorulmaz ama kullanan arkadaşlar bu araç yakıt konusunda nasıldır cimrimidir yoksa aksine yakarmı acaba bilgi verirse sevinirim...

hayırlı olsun öncelikle, bir depo ile 900 km görür, motor olarak harika. Kullanıyorum çok memnunum

5 litre civarı gibi yakar geliyor bana kullanıma bağlı tabi hayırlı olsun bu arada:) çok merak ediyorum şu 1.6 tdi ları 1.2yle yürütsek nası bir durum ortaya çıkar acaba:D aynı güçteki dizel ve benzin:)

bugun gebze-bostancı-cadde-sahilyolu-gebze güzergahında ara hızlanmalar ışıklarda S modunda kalkmalar vs. ortalama 5.7 lt yaktı.
gebze- izmit otobanda 140-150 km/sa hızda ortalama 105 km/sa de 5.3 yaktı.
araç 2500 km de

bugun gebze-bostancı-cadde-sahilyolu-gebze güzergahında ara hızlanmalar ışıklarda S modunda kalkmalar vs. ortalama 5.7 lt yaktı.
gebze- izmit otobanda 140-150 km/sa hızda ortalama 105 km/sa de 5.3 yaktı.
araç 2500 km de

bu tarz kullanıma göre çok iyi değerler

55 litre depo dolduruyorum şehir içi basarsan 720 basmazsan 800 şehir dışı basmassan 900 (basmazsan dediğim 80 90 deil 120 130) eyer basarsan dip gaz 800 falan görürsün herhalde

Geri
Üst Alt