Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yakıt

opetten almıştım salı gunu gaz flıtrelerını gaz ayarını yapcam bı depo bıtırcem degısmezse bujılerı degıstırecegım

arkdaşlar arac 400 km gıttı gaz daha bıtmedı bence gayet ıyı degıstrmeme gerek yok dıye dusundum.

valla arkadaslar gecen gun tekırdaga gıttım 4 kısı 100 lıraya gıdıs donus 320 kılometre yol paralı otobandan ıbre 150 nın altına hıc dusmedı...100/320:0,3125 gıbı bısı yaktı...Sehır ıcı 50 km yı tek basımı 3000 devrı gecmemek ve hıc zorlamamk kaydıyla 10 lıraya gıtım..ılk bende sasırdım daha sonrasında bu deneyı uc sefer tekrarladım arasında 2 3 km den fazla fark olmadı...Otogazı yenı takdırdım bı 4000 km fln yaptm.Brc...Gaz opetten 2,170 tl den alınmıstır..Tekırdaga gıdısımde ıse shellden 2,35 e alınmıstır...

bndede 01 model leon varda. benim araçta 10 tllik gaz ile (lpg:2.44) 32 km falan gidiyo. bikaç ay önce 40 kmyi görüyodu. bu büyük düşüşün sebebi ne olabilir sizce.

Geri
Üst Alt