Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yakıt turune göre motor hariç diğer sistemlerin farkı varmıdır ?

agape666

Kayıtlı Üye
arkadaşlar,benim debriyajdan ayağımı biraz hızlı çektiğimde gelen ses servis tarafından normal bulundu, bana benzinli araç gosterdiler benzinlideki ses benimkinin yarısı gibi belki yarınsından biraz fazla ,seninki dizel olduğu için debriyaj sistemi farklı daha fazla ses yapar dediler boyle bişey varmıdır yoksa baslarındanmı sağıyorlar

Volantı, baskı balatası apayrı bir dünyadır diesel in. O yüzden komplesi, otomatik şanzıman revizyonu gibi oturur mideye :D

dizesel ayağını debriyazdan çektiğinde böyle lok diye ses gelir..kavrarken kısa bir boşluk yapıyor benzinliye nazaran bende ilk aldığım yadırgadım benzinliden sonra..ama şu ana kadar kime hangi tamirciye sorduysam dizellerde normal o dedi..sen şimdi konu açmasaydın ben unutmuştum zamanla alışıyor insan

Servıste baska bı arkadas vardı aracla drift yapmıs 5000 km de balata yakmıs o bana dediki.ben debrıyaj konusunda artık ustayım : ) leonlar ve connect ler boyle dıger araclarda pek yok dedi

Geri
Üst Alt